Emga Bain Marie Wagen Gn4/1x1-200mm | 3kw | 1490x670x860(h)mm
€1.425,00
€1.211,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Bain Marie Wagen Gn4/1x1-200mm | 3kw | 1490x670x860(h)mm | 3kW | GN 4/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.425,00
U bespaart €213,75 (15%)
€1.211,25 excl. btw
€1.465,61 incl. btw
Of €488,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 710054 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
dubbelwandig roestvrijstaal met Gastronorm compartiment welke thermostatisch instelbaar is, geschikt voor GN bakken maximaal 20cm diep, voorzien een duwbeugel, onderplank, 4 zwenkwielen (twee geremd), rubber stootranden, aftapkraan, controlelampje, wordt zonder GN bakken geleverd.
Afmeting 670x1490x860(H)mm
Voltage 230V
3000W
4/1 GN- 200mm
Bestel de EMGA bain marie wagen GN4/1x1-200mm | 3kW | 1490x670x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afmeting 670x1490x860(H)mm
Voltage 230V
3000W
4/1 GN- 200mm
Specificaties
| Breedte | 1490mm |
|---|---|
| Diepte | 670mm |
| Hoogte | 860mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 3kW |
| Watt | 3000 |
| Gewicht | 58kg |
Bestel de EMGA bain marie wagen GN4/1x1-200mm | 3kW | 1490x670x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 710054 |
| EAN / Barcode | 08712591008649 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

