Emga Bain Marie Wagem | Gn3/1x1-200mm | 1500w | 1160x670x860(h)mm
€1.195,00
€1.015,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Bain Marie Wagem | Gn3/1x1-200mm | 1500w | 1160x670x860(h)mm | GN 3/1
GRATIS VERZENDING
€1.195,00
U bespaart €179,25 (15%)
€1.015,75 excl. btw
€1.229,06 incl. btw
Of €409,69 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 710053 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
dubbelwandig roestvrijstaal met Gastronorm compartiment welke thermostatisch instelbaar is, geschikt voor GN bakken maximaal 20cm diep, voorzien een duwbeugel, onderplank, 4 zwenkwielen (twee geremd), rubber stootranden, aftapkraan, controlelampje, wordt zonder GN bakken geleverd.
Afmeting 1160x670x860(h)mm
1500W
230V
Gewicht 40 kg
Bestel de EMGA Bain Marie Wagem | GN3/1x1-200mm | 1500W | 1160x670x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afmeting 1160x670x860(h)mm
1500W
230V
Gewicht 40 kg
Specificaties
| Breedte | 1160mm |
|---|---|
| Diepte | 670mm |
| Hoogte | 860mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 1500 |
| Gewicht | 40kg |
Bestel de EMGA Bain Marie Wagem | GN3/1x1-200mm | 1500W | 1160x670x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 710053 |
| EAN / Barcode | 08712591169210 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

