Combisteel Hoekwerktafel | Rvs | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 900x700x850(h)mm
€285,00
€213,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Hoekwerktafel | Rvs | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 900x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€285,00
U bespaart €71,25 (25%)
€213,75 excl. btw
€258,64 incl. btw
Of €86,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7490.0020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (12 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS hoekwerktafel met achteropstand CombiSteel is ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens. Deze stevige hoekwerktafel heeft een diepte 700 mm en is uitgerust met een bodemschap voor extra opbergmogelijkheden.
De hoekwerktafel heeft een aansluiting waar de werktafels en werkbanken mét achteropstand CombiSteel (met dezelfde diepte 700 mm) precies op aansluiten, zodat ook een hoekopstelling keurig kan worden afgewerkt en daarbij alle ruimte optimaal kan worden benut.
Praktisch & RobuustGemaakt hoogwaardig RVS, is deze werktafel eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de dagelijkse belasting een horecakeuken. Bovendien zorgt de achteropstand ervoor dat de werktafel makkelijk schoon te maken is en er geen ingrediënten achter de tafel kunnen vallen, wat bijdraagt aan de hygiëne binnen de keuken.
Efficiënt & FlexibelDankzij het slimme ontwerp met een ruim onderblad heb je altijd de benodigde materialen binnen handbereik, zonder dat dit ten koste gaat je werkoppervlak. Ook maakt de demontabele constructie het transport en de montage gemakkelijk.
Bestel de CombiSteel Hoekwerktafel | RVS | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 900x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De hoekwerktafel heeft een aansluiting waar de werktafels en werkbanken mét achteropstand CombiSteel (met dezelfde diepte 700 mm) precies op aansluiten, zodat ook een hoekopstelling keurig kan worden afgewerkt en daarbij alle ruimte optimaal kan worden benut.
Praktisch & RobuustGemaakt hoogwaardig RVS, is deze werktafel eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de dagelijkse belasting een horecakeuken. Bovendien zorgt de achteropstand ervoor dat de werktafel makkelijk schoon te maken is en er geen ingrediënten achter de tafel kunnen vallen, wat bijdraagt aan de hygiëne binnen de keuken.
Efficiënt & FlexibelDankzij het slimme ontwerp met een ruim onderblad heb je altijd de benodigde materialen binnen handbereik, zonder dat dit ten koste gaat je werkoppervlak. Ook maakt de demontabele constructie het transport en de montage gemakkelijk.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 900 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Bodemschap | Enkel |
| Schap(pen) verstelbaar | Nee |
| Draagkracht | Max. 200 kg (bovenkant), max. 50 kg (onderkant) |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 31 kg |
Bestel de CombiSteel Hoekwerktafel | RVS | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 900x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7490.0020 |
| EAN / Barcode | 7435137824831 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Diamond
Werktafel 90°
-25% KORTING
Diamond
Werktafel Met Onderblad
-25% KORTING
Diamond

