Diamond Hoekwerktafel | Standard Line Evo | Rvs | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 700x700x865/965(h)mm
€678,00
€508,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Hoekwerktafel | Standard Line Evo | Rvs | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 700x700x865/965(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€678,00
U bespaart €169,50 (25%)
€508,50 excl. btw
€615,29 incl. btw
Of €205,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TL771CD-ST9 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond STANDARD LINE EVO werktafels zijn ontworpen voor intensief professioneel gebruik en bieden een sterke, betrouwbare werkplek in elke keuken. Het geluidsgeïsoleerde en versterkte werkblad hoogwaardig RVS (AISI 304) zorgt voor extra stabiliteit en comfort tijdens het werken, terwijl de robuuste constructie bestand is tegen dagelijkse belasting.
HoekwerktafelDeze hoekwerktafel is speciaal ontworpen om een doorlopende hoekopstelling werktafels met achteropstand en diepte 700 mm te kunnen creëren, waarbij de rechte achteropstand 100 mm hoog aan 2 kanten zorgt dat de opstelling in een hoek 90° perfect doorloopt. Daarnaast zorgt dit ervoor dat er niet zomaar iets achter de tafel kan vallen voor optimale hygiëne.
Hygiënische & Praktische ConstructieHet onderstel is uitgevoerd in stevig RVS (AISI 430) en voorzien een versterkte onderlegplank voor extra opbergruimte. Dankzij de verstelbare RVS stelvoeten en een werkhoogte die instelbaar is 850 tot 880 mm, kan de tafel eenvoudig aangepast worden aan de gewenste werksituatie. De tafels worden daarnaast geleverd als bouwpakket en zijn eenvoudig te monteren, wat transport en opslag efficiënt maakt. Dit maakt ze bijvoorbeeld ook bijzonder geschikt voor plaatsing in moeilijk toegankelijke ruimtes.
STANDARD LINE EVO: Diverse Formaten & Opties De bijpassende werktafels zijn verkrijgbaar in breedten 600 tot 2000 mm, met of zonder achteropstand en met een diepte 600 of 700 mm, waardoor er altijd een passende oplossing is. En om de tafels nog verder naar wens te kunnen aanpassen, is een bijpassend wielenset beschikbaar en kunnen de werktafels ook worden uitgebreid met verschillende soorten ladensets. En binnen de Diamond STANDARD LINE EVO lijn zijn bovendien bijpassende werkbanken en spoeltafels beschikbaar in diverse uitvoeringen voor een uniforme en praktische keukeninrichting.
Bestel de Diamond Hoekwerktafel | STANDARD LINE EVO | RVS | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 700x700x865/965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
HoekwerktafelDeze hoekwerktafel is speciaal ontworpen om een doorlopende hoekopstelling werktafels met achteropstand en diepte 700 mm te kunnen creëren, waarbij de rechte achteropstand 100 mm hoog aan 2 kanten zorgt dat de opstelling in een hoek 90° perfect doorloopt. Daarnaast zorgt dit ervoor dat er niet zomaar iets achter de tafel kan vallen voor optimale hygiëne.
Hygiënische & Praktische ConstructieHet onderstel is uitgevoerd in stevig RVS (AISI 430) en voorzien een versterkte onderlegplank voor extra opbergruimte. Dankzij de verstelbare RVS stelvoeten en een werkhoogte die instelbaar is 850 tot 880 mm, kan de tafel eenvoudig aangepast worden aan de gewenste werksituatie. De tafels worden daarnaast geleverd als bouwpakket en zijn eenvoudig te monteren, wat transport en opslag efficiënt maakt. Dit maakt ze bijvoorbeeld ook bijzonder geschikt voor plaatsing in moeilijk toegankelijke ruimtes.
STANDARD LINE EVO: Diverse Formaten & Opties De bijpassende werktafels zijn verkrijgbaar in breedten 600 tot 2000 mm, met of zonder achteropstand en met een diepte 600 of 700 mm, waardoor er altijd een passende oplossing is. En om de tafels nog verder naar wens te kunnen aanpassen, is een bijpassend wielenset beschikbaar en kunnen de werktafels ook worden uitgebreid met verschillende soorten ladensets. En binnen de Diamond STANDARD LINE EVO lijn zijn bovendien bijpassende werkbanken en spoeltafels beschikbaar in diverse uitvoeringen voor een uniforme en praktische keukeninrichting.
Specificaties
| Serie | Diamond STANDARD LINE EVO |
|---|---|
| Type | TL771CD-ST9 |
| Uitvoering | Hoekwerktafel (700 mm) |
| Materiaal | RVS AISI-304 (werkblad), RVS AISI-430 (onderstel) |
| Breedte(n) | 700 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 865 / 965 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Nee |
| Bodemschap | Ja |
| Schap(pen) verstelbaar | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Optie |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 37 kg |
Bestel de Diamond Hoekwerktafel | STANDARD LINE EVO | RVS | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 700x700x865/965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TL771CD-ST9 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Diamond
Werktafel 90°
-25% KORTING
Diamond
Werktafel Met Onderblad
-25% KORTING
Diamond



