Diverso by Diamond Bain-marie Wagen | Elektrisch | 3x 1/1 GN | 0°c/90°c | 1.75kw (230v) | Aftapkraan | 1240x660x870(h)mm
€1.418,00
€1.063,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Bain-marie Wagen | Elektrisch | 3x 1/1 GN | 0°c/90°c | 1.75kw (230v) | Aftapkraan | 1240x660x870(h)mm | 1.75kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.418,00
U bespaart €354,50 (25%)
€1.063,50 excl. btw
€1.286,84 incl. btw
Of €428,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-BM30-30 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (7 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische bain-marie-wagen Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met optimale flexibiliteit voor het perfect warmhouden de heerlijkste producten en gerechten, zonder aan mobiliteit te verliezen.
Effectieve VerwarmingDoor middel een onder de kuip geplaatste weerstand wordt de inhoud de wagen optimaal en gelijkmatig verwarmd, waarbij het temperatuurbereik 0°C/90°C eenvoudig met een stevige draaiknop kan worden ingesteld. De aparte aan-/uitschakelaar en controlelampjes zorgen daarbij dat de status het apparaat altijd zichtbaar is, voor extra veiligheid en gebruikscomfort.
Praktische ConstructieDe bain-marie-wagen is gemaakt hoogwaardig RVS met thermische isolatie rond de kuip, voor beter warmtebehoud. De kuip heeft een diepte 220 mm, waardoor de wagen geschikt is voor GN-bakken met een maximale hoogte 200 mm. Daarnaast zorgt de diepgetrokken afwerking de kuip samen met de praktische aftapkraan voor eenvoudig legen en schoonmaken.
Het onderstel staat op 4 stevige zwenkwielen - waarvan 2 geremd - en heeft een handig bodemschap, zodat er ook ruimte is voor bijvoorbeeld servies, bestek, hulpmiddelen of extra producten/gerechten die geen verwarming nodig hebben.
Let op, de GN-bakken op de productafbeelding dienen ter illustratie; GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Diverso by Diamond Bain-Marie Wagen | Elektrisch | 3x 1/1 GN | 0°C/90°C | 1.75kW (230V) | Aftapkraan | 1240x660x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve VerwarmingDoor middel een onder de kuip geplaatste weerstand wordt de inhoud de wagen optimaal en gelijkmatig verwarmd, waarbij het temperatuurbereik 0°C/90°C eenvoudig met een stevige draaiknop kan worden ingesteld. De aparte aan-/uitschakelaar en controlelampjes zorgen daarbij dat de status het apparaat altijd zichtbaar is, voor extra veiligheid en gebruikscomfort.
Praktische ConstructieDe bain-marie-wagen is gemaakt hoogwaardig RVS met thermische isolatie rond de kuip, voor beter warmtebehoud. De kuip heeft een diepte 220 mm, waardoor de wagen geschikt is voor GN-bakken met een maximale hoogte 200 mm. Daarnaast zorgt de diepgetrokken afwerking de kuip samen met de praktische aftapkraan voor eenvoudig legen en schoonmaken.
Het onderstel staat op 4 stevige zwenkwielen - waarvan 2 geremd - en heeft een handig bodemschap, zodat er ook ruimte is voor bijvoorbeeld servies, bestek, hulpmiddelen of extra producten/gerechten die geen verwarming nodig hebben.
Let op, de GN-bakken op de productafbeelding dienen ter illustratie; GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Uitvoering | Transportwagen |
|---|---|
| Verwarming | Elektrisch |
| Capaciteit | 3x 1/1 GN (≤ H 200 mm) |
| Kuipformaat | B 958 x D 513 x H 220 mm |
| Temperatuurbereik | 0°C / 90°C |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Onderstel | Ja |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 1,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 55 kg |
| Breedte | 1240 mm |
| Diepte | 660 mm |
| Hoogte | 870 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Bain-Marie Wagen | Elektrisch | 3x 1/1 GN | 0°C/90°C | 1.75kW (230V) | Aftapkraan | 1240x660x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-BM30-30 |
| EAN / Barcode | 5407011591322 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

