Gastro-inox Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 50l | Los Deksel | Wielen | ø380x605(h)mm
€179,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro-inox Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 50l | Los Deksel | Wielen | ø380x605(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€179,00 excl. btw
€216,59 incl. btw
Of €72,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro-Inox |
| Artikelnummer: | 403.100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Gastro-Inox afvalbak, met een inhoud 50 liter, is vervaardigd uit hoogwaardig AISI 304 RVS, wat zorgt voor duurzaamheid en eenvoudig onderhoud. Het model is voorzien een losse deksel en past met zijn compacte afmetingen 380 mm doorsnee en 605 mm hoogte in diverse keukenomgevingen. De wielen zorgen voor gemakkelijke verplaatsing.
Bestel de Gastro-Inox Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 50L | Los Deksel | Wielen | Ø380x605(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 50 liter |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Opening / deksel | Los deksel |
| Binnenemmer | Nee |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 7 kg |
| Diameter | 380 mm |
| Hoogte | 605 mm |
Bestel de Gastro-Inox Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 50L | Los Deksel | Wielen | Ø380x605(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro-Inox |
|---|---|
| Artikelnummer | 403.100 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
