Combisteel Koelkast | Ceb-r | 2000l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 2500x705x2050(h)mm
€3.590,00
€2.692,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Ceb-r | 2000l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 2500x705x2050(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.590,00
U bespaart €897,50 (25%)
€2.692,50 excl. btw
€3.257,93 incl. btw
Of €1.085,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7526.0115 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze luxe koelkast uit de CEB-R serie CombiSteel is uitgevoerd met zowel binnen als buiten een strakke zwarte afwerking. De serie is verkrijgbaar in koelkasten met 1, 2, 3 of 4 deuren, zodat er voor elke inrichting een perfecte koeling of combinatie koelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+10°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, heeft de koelkast 50 mm dikke isolatie, voor beter temperatuurbehoud en minder energieverbruik, en is de koeling geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 8 wielen, waarvan een gedeelte geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. Daarnaast wordt de koelkast geleverd inclusief 5 verstelbare roosters per deur, met draagkracht 40 kg per rooster (gelijk verdeeld), voor flexibel inrichten de binnenruimte. De bijgeleverde roosters zijn bovendien standaard al voorzien prijskaarthouders én draadverdelers, en extra roosters, prijskaarthouders en draadverdelers zijn apart verkrijgbaar!
Bestel de CombiSteel Koelkast | CEB-R | 2000L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 2500x705x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+10°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, heeft de koelkast 50 mm dikke isolatie, voor beter temperatuurbehoud en minder energieverbruik, en is de koeling geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 8 wielen, waarvan een gedeelte geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. Daarnaast wordt de koelkast geleverd inclusief 5 verstelbare roosters per deur, met draagkracht 40 kg per rooster (gelijk verdeeld), voor flexibel inrichten de binnenruimte. De bijgeleverde roosters zijn bovendien standaard al voorzien prijskaarthouders én draadverdelers, en extra roosters, prijskaarthouders en draadverdelers zijn apart verkrijgbaar!
Specificaties
| Serie | CombiSteel CEB-R |
|---|---|
| Type | CEB-2000R BL |
| Bruto inhoud | 2000 liter |
| Materiaal | Staal |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (240 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 20 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 620/560 x 470 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 4 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Bijgesloten | Prijskaarthouders, draadverdelers |
| Geluidsniveau | < 59 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 14 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 5110 kWh |
| Aansluitwaarde | 1,24 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 344 kg |
| Breedte | 2500 mm |
| Diepte | 705 mm |
| Hoogte | 2050 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | CEB-R | 2000L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 2500x705x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7526.0115 |
| EAN / Barcode | 7422242975947 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



