Hendi Bar Caddy | Barup | Kunststof | Zwart | 6 Vakken | 240x145x105(h)mm
€10,39
€8,83
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Bar Caddy | Barup | Kunststof | Zwart | 6 Vakken | 240x145x105(h)mm
OP VOORRAAD
€10,39
U bespaart €1,56 (15%)
€8,83 excl. btw
€10,69 incl. btw
Of €3,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596760 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De bar caddy uit de BarUp-serie HENDI houdt rietjes, servetten, roerstaafjes en andere accessoires altijd binnen handbereik. Deze praktische caddy heeft 6 vakken in verschillende afmetingen, geschikt voor een veelvoud aan artikelen. De servettenhouder heeft een formaat 130x130 mm, daarnaast zijn er 2 vakken 51x48 mm, 2 vakken 51x44 mm en 1 vak 102x46 mm. De bar caddy is gemaakt duurzaam ABS en heeft een compact ontwerp dat weinig ruimte inneemt.
Bestel de HENDI Bar Caddy | BarUp | Kunststof | Zwart | 6 Vakken | 240x145x105(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Capaciteit | 6 vakken |
| Materiaal | Kunststof (acrylonitril-butadieen-styreen) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 105 mm |
Bestel de HENDI Bar Caddy | BarUp | Kunststof | Zwart | 6 Vakken | 240x145x105(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596760 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Gastronoble


