Emga Flessenbak | Rvs | 560x100x90(h)mm
€20,00
€17,00
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Flessenbak | Rvs | 560x100x90(h)mm
OP VOORRAAD
€20,00
U bespaart €3,00 (15%)
€17,00 excl. btw
€20,57 incl. btw
Of €6,86 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 705450 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze flessenbak EMGA houd je veelgebruikte flessen overzichtelijk en binnen handbereik. Ideaal voor gebruik in kleinere bars of werkplekken met beperkte ruimte, zodat je snel en efficiënt kunt werken tijdens service.
Je monteert de flessenbak eenvoudig aan de muur voor een optimale indeling je werkruimte. De uitvoering is geschikt voor dagelijks gebruik in de horeca en draagt aan een georganiseerde en efficiënte baropstelling.
Bestel de EMGA Flessenbak | RVS | 560x100x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Je monteert de flessenbak eenvoudig aan de muur voor een optimale indeling je werkruimte. De uitvoering is geschikt voor dagelijks gebruik in de horeca en draagt aan een georganiseerde en efficiënte baropstelling.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 90 mm |
Bestel de EMGA Flessenbak | RVS | 560x100x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 705450 |
| EAN / Barcode | 08712591010055 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Gastronoble

