Hendi Glasrimmer | Barup | Kunststof | 3 Compartimenten | 200x160x75(h)mm
€11,89
€10,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Glasrimmer | Barup | Kunststof | 3 Compartimenten | 200x160x75(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €1,78 (15%)
€10,11 excl. btw
€12,23 incl. btw
Of €4,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596777 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De glasrimmer uit de BarUp-serie HENDI is een onmisbaar hulpmiddel voor elke bar en maakt het eenvoudig om glazen te voorzien een decoratieve rand. Met dit compacte en handige accessoire heb je alles de hand om snel en netjes suikerranden of zoutkanten te maken voor je cocktails. De rimmer bestaat uit 3 lagen: 1 voor limoensap, 1 voor zout en 1 voor suiker. Dankzij de geïntegreerde spons voor het limoensap wordt morsen voorkomen en kun je altijd efficiënt en schoon werken. Wanneer je klaar bent, is de glasrimmer eenvoudig op te bergen, waardoor hij niet veel ruimte inneemt achter de bar.
Bestel de HENDI Glasrimmer | BarUp | Kunststof | 3 Compartimenten | 200x160x75(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Capaciteit | 3 compartimenten |
| Materiaal | Kunststof (acrylonitril-butadieen-styreen) |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 75 mm |
Bestel de HENDI Glasrimmer | BarUp | Kunststof | 3 Compartimenten | 200x160x75(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596777 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Gastronoble


