Rational Onderstel | Rational Icombi (6x/10x 1/1 Gn) | 14 Niveaus (1/1 Gn) | Optioneel Wielen | 860x703x699(h)mm
€1.941,00
€1.649,85
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Onderstel | Rational Icombi (6x/10x 1/1 Gn) | 14 Niveaus (1/1 Gn) | Optioneel Wielen | 860x703x699(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.941,00
U bespaart €291,15 (15%)
€1.649,85 excl. btw
€1.996,32 incl. btw
Of €665,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.31.086 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit RVS onderstel met bodemschap is speciaal geschikt voor de Rational iCombi Pro/Classic 6-1/1 en 10-1/1 en is uitgevoerd met 2 sets geleiderframes met ieder 7 niveaus in 1/1 GN, zodat roosters en bakplaten uit de combisteamer eenvoudig in het onderstel kunnen worden geplaatst.
Het onderstel is zowel beschikbaar met verstelbare poten als met (gedeeltelijk geremde) in hoogte verstelbare zwenkwielen.
Let op, de productafbeelding met combisteamer en afzuiging is ter illustratie; dit betreft alleen het onderstel.
Bestel de Rational Onderstel | Rational iCombi (6x/10x 1/1 GN) | 14 Niveaus (1/1 GN) | Optioneel Wielen | 860x703x699(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het onderstel is zowel beschikbaar met verstelbare poten als met (gedeeltelijk geremde) in hoogte verstelbare zwenkwielen.
Let op, de productafbeelding met combisteamer en afzuiging is ter illustratie; dit betreft alleen het onderstel.
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro/Classic |
|---|---|
| Capaciteit | 14 niveaus (1/1 GN) |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 860 mm |
| Diepte | 703 mm |
| Hoogte | 699 mm |
Bestel de Rational Onderstel | Rational iCombi (6x/10x 1/1 GN) | 14 Niveaus (1/1 GN) | Optioneel Wielen | 860x703x699(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.31.086 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


