Rational Afzuigkap | Rational Icombi (6x/10x 2/1 Gn) | 230v | 1075x1085x359(h)mm
€6.405,00
€5.444,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Afzuigkap | Rational Icombi (6x/10x 2/1 Gn) | 230v | 1075x1085x359(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.405,00
U bespaart €960,75 (15%)
€5.444,25 excl. btw
€6.587,54 incl. btw
Of €2.195,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.76.218 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze afzuigkap is speciaal voor de elektrische Rational iCombi Pro/Classic 6-2/1 en 10-2/1 combisteamers, zodat condens en wasem naar buiten kan worden afgevoerd.
Let op, in tegenstelling tot de UltraVent en UltraVent Plus is voor deze afzuigkap buiswerk en een afvoer naar buiten noodzakelijk.
Bestel de Rational Afzuigkap | Rational iCombi (6x/10x 2/1 GN) | 230V | 1075x1085x359(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, in tegenstelling tot de UltraVent en UltraVent Plus is voor deze afzuigkap buiswerk en een afvoer naar buiten noodzakelijk.
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro/Classic |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 1075 mm |
| Diepte | 1085 mm |
| Hoogte | 359 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Rational Afzuigkap | Rational iCombi (6x/10x 2/1 GN) | 230V | 1075x1085x359(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.76.218 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

