Hendi Opbergrek | Aluminium/kunststof | 4 Schappen | 1280x405x1685(h)mm
€298,50
€253,73
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Opbergrek | Aluminium/kunststof | 4 Schappen | 1280x405x1685(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€298,50
U bespaart €44,78 (15%)
€253,73 excl. btw
€307,01 incl. btw
Of €102,34 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 812273 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het HENDI aluminium opbergrek is een universele en eenvoudige oplossing voor het opslaan diverse producten in opslagruimtes en inloopkoelruimtes. Het opbergrek is eenvoudig te monteren en demonteren, en de schappen kunnen voor reiniging in de vaatwasser worden verwijderd. Het frame is gemaakt corrosiebestendig geanodiseerd aluminium, wat zorgt voor een lichtgewicht en zeer stevige constructie.
Het opbergrek beschikt over 4 planken, waarbij elke plank bestaat uit 3 verwijderbare polypropyleen legborden die in de vaatwasser mogen. Verstelbare voeten zorgen ervoor dat het opbergrek altijd waterpas geplaatst kan worden. Twee opbergrekken kunnen met de apart verkrijgbare verbindingshaak (art.nr. 812280) worden gecombineerd tot een hoekopstelling. Het maximale gespreide laadvermogen per plank is 150 kg, waardoor het opbergrek geschikt is voor professioneel gebruik.
Bestel de HENDI Opbergrek | Aluminium/Kunststof | 4 Schappen | 1280x405x1685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het opbergrek beschikt over 4 planken, waarbij elke plank bestaat uit 3 verwijderbare polypropyleen legborden die in de vaatwasser mogen. Verstelbare voeten zorgen ervoor dat het opbergrek altijd waterpas geplaatst kan worden. Twee opbergrekken kunnen met de apart verkrijgbare verbindingshaak (art.nr. 812280) worden gecombineerd tot een hoekopstelling. Het maximale gespreide laadvermogen per plank is 150 kg, waardoor het opbergrek geschikt is voor professioneel gebruik.
Specificaties
| Uitvoering | 4 schappen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, kunststof (polypropyleen) |
| Constructie | Zelfmontage |
| Draagkracht | 150 kg |
| Gewicht | 16,1 kg |
| Breedte | 1280 mm |
| Diepte | 405 mm |
| Hoogte | 1685 mm |
Bestel de HENDI Opbergrek | Aluminium/Kunststof | 4 Schappen | 1280x405x1685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 812273 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


