Hendi Milkshaker | Design by Bronwasser | Div. Kleuren | 0.95l | 0.4kw | Incl. Rvs Mengbeker | Bpa-vrij | 170x196x490(h)mm
€137,50
€116,88
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Milkshaker | Design by Bronwasser | Div. Kleuren | 0.95l | 0.4kw | Incl. Rvs Mengbeker | Bpa-vrij | 170x196x490(h)mm | 0.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€137,50
U bespaart €20,63 (15%)
€116,88 excl. btw
€141,42 incl. btw
Of €47,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 221389 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geen bar kan zonder deze stijlvolle milkshaker HENDI, ontworpen door de bekende Nederlandse ontwerper Robert Bronwasser, met strakke afwerking in diverse kleuren.
Optimaal GebruiksgemakNaast het strakke design is de HENDI milkshaker ook nog eens erg praktisch in gebruik. De bediening is eenvoudig en gemakkelijk te bereiken, de basis is verzwaard voor optimale stabiliteit en de motor is zeer krachtig. Dit maakt de milkshaker perfect voor het bereiden bijvoorbeeld frappés, freddo cappuccino's en natuurlijk ook voor milkshakes.
Zéér Compleet + BPA-VrijHet apparaat heeft heeft 2 instelbare snelheden 15.000 en 19.000 TPM en wordt zeer compleet geleverd met een mengbeker RVS (950 ml) en 2 sets 2 roerders (BPA-vrij). Met de keuze tussen de 2 verschillende roerders kan de hoeveelheid lucht in de mix worden bepaald.
Doordacht OntwerpDe bekers en de roerders zijn vaatwasmachinebestendig, voor extra makkelijk schoonmaken, en het milkshaker is voorzien een microschakelaar die zorgt dat het apparaat alleen werkt wanneer een beker goed is geplaatst, voor comfortabel en veilig gebruik.
Bestel de HENDI Milkshaker | Design by Bronwasser | Div. Kleuren | 0.95L | 0.4kW | Incl. RVS Mengbeker | BPA-Vrij | 170x196x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimaal GebruiksgemakNaast het strakke design is de HENDI milkshaker ook nog eens erg praktisch in gebruik. De bediening is eenvoudig en gemakkelijk te bereiken, de basis is verzwaard voor optimale stabiliteit en de motor is zeer krachtig. Dit maakt de milkshaker perfect voor het bereiden bijvoorbeeld frappés, freddo cappuccino's en natuurlijk ook voor milkshakes.
Zéér Compleet + BPA-VrijHet apparaat heeft heeft 2 instelbare snelheden 15.000 en 19.000 TPM en wordt zeer compleet geleverd met een mengbeker RVS (950 ml) en 2 sets 2 roerders (BPA-vrij). Met de keuze tussen de 2 verschillende roerders kan de hoeveelheid lucht in de mix worden bepaald.
Doordacht OntwerpDe bekers en de roerders zijn vaatwasmachinebestendig, voor extra makkelijk schoonmaken, en het milkshaker is voorzien een microschakelaar die zorgt dat het apparaat alleen werkt wanneer een beker goed is geplaatst, voor comfortabel en veilig gebruik.
Specificaties
| Serie | HENDI Design by Bronwasser |
|---|---|
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Kuststof (ABS, polycarbonaat) / RVS |
| Bijgesloten | 1 RVS mengbeker, 2 roerdersets (BPA-vrij) |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 4,83 kg |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 196 mm |
| Hoogte | 490 mm |
Bestel de HENDI Milkshaker | Design by Bronwasser | Div. Kleuren | 0.95L | 0.4kW | Incl. RVS Mengbeker | BPA-Vrij | 170x196x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 221389 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


