Hendi Koffiepercolator | Uniq (design by Bronwasser) | Taupe | 14l | 1.75kw (230v) | Enkelwandig | Lekbak | 357x380x502(h)mm
€134,50
€114,33
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Koffiepercolator | Uniq (design by Bronwasser) | Taupe | 14l | 1.75kw (230v) | Enkelwandig | Lekbak | 357x380x502(h)mm | 1.75kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€134,50
U bespaart €20,18 (15%)
€114,33 excl. btw
€138,33 incl. btw
Of €46,11 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 211588 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI UNIQ koffiepercolators, ontworpen door de gerenommeerde Nederlandse ontwerper Robert Bronwasser, zijn de perfecte combinatie elegantie en functionaliteit. De diverse praktische functies en het aantrekkelijke design maken deze serie een blikvanger en essentiële aanvulling op elk modern buffet.
Het apparaat heeft een speciale filtermand die perfect is voor het gebruik grofgemalen koffiebonen om eenvoudig een grote hoeveelheid koffie te bereiden, waarbij de koffie na bereiding automatisch op de perfecte serveertemperatuur wordt warmgehouden. Daarnaast heeft het apparaat indicatorlampjes voor zowel de verwarmingsstatus als benodigde ontkalking, wat samen met de oververhittingsbeveiliging voor veilig en comfortabel gebruik zorgt.
De UNIQ percolator is uitgevoerd met robuuste enkelwandige RVS behuizing met matte afwerking in taupe en diverse stijlvolle details in stevig zwart kunststof, zoals de elegante handgrepen en het praktische deksel. Naast het elegante design is de dispenser voornamelijk ontworpen met hoogwaardig gebruiksgemak als uitgangspunt. Dit is onder andere terug te vinden in de magnetisch gekoppelde lekbak met uitneembaar RVS rooster, de unieke en eenvoudig te bedienen non-dripkraan, het peilglas met maatverdeling en de indicatie voor maximale vulling aan de binnenkant!
Bestel de HENDI Koffiepercolator | UNIQ (Design by Bronwasser) | Taupe | 14L | 1.75kW (230V) | Enkelwandig | Lekbak | 357x380x502(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een speciale filtermand die perfect is voor het gebruik grofgemalen koffiebonen om eenvoudig een grote hoeveelheid koffie te bereiden, waarbij de koffie na bereiding automatisch op de perfecte serveertemperatuur wordt warmgehouden. Daarnaast heeft het apparaat indicatorlampjes voor zowel de verwarmingsstatus als benodigde ontkalking, wat samen met de oververhittingsbeveiliging voor veilig en comfortabel gebruik zorgt.
De UNIQ percolator is uitgevoerd met robuuste enkelwandige RVS behuizing met matte afwerking in taupe en diverse stijlvolle details in stevig zwart kunststof, zoals de elegante handgrepen en het praktische deksel. Naast het elegante design is de dispenser voornamelijk ontworpen met hoogwaardig gebruiksgemak als uitgangspunt. Dit is onder andere terug te vinden in de magnetisch gekoppelde lekbak met uitneembaar RVS rooster, de unieke en eenvoudig te bedienen non-dripkraan, het peilglas met maatverdeling en de indicatie voor maximale vulling aan de binnenkant!
Specificaties
| Serie | HENDI UNIQ |
|---|---|
| Bruto inhoud | 14 liter |
| Bereidingstijd | ± 57 min. |
| Dispensersysteem | Tapkraan |
| Uitloophoogte | 100 mm |
| Non-drip | Ja |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Niveau-indicatie | Ja |
| Lekbak | Ja |
| Isolatie | Enkelwandig |
| Materiaal | RVS, kunststof (PP) |
| IP-klasse | IPX1 |
| Wateraansluiting | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,75 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 125 cm |
| Gewicht | 3,54 kg |
| Diameter | 275 mm |
| Breedte | 357 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Hoogte | 502 mm |
Bestel de HENDI Koffiepercolator | UNIQ (Design by Bronwasser) | Taupe | 14L | 1.75kW (230V) | Enkelwandig | Lekbak | 357x380x502(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 211588 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


