Hendi Ijscrusher | Barup | Rvs | Handmatig | 160x140x270(h)mm
€53,89
€45,81
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijscrusher | Barup | Rvs | Handmatig | 160x140x270(h)mm
OP VOORRAAD
€53,89
U bespaart €8,08 (15%)
€45,81 excl. btw
€55,43 incl. btw
Of €18,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 695708 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze BarUp ijscrusher HENDI is uitgevoerd in hoge kwaliteit behuizing verchroomde zinklegering met messen in robuust RVS. Dit zorgt voor een optimale werking en krachtige vergruizing ijsblokjes.
Bovendien is de transparante kunststof opvangbak uitneembaar, voor eenvoudig legen en reinigen, en wordt de crusher geleverd inclusief ijsschep!
Bestel de HENDI IJscrusher | BarUp | RVS | Handmatig | 160x140x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien is de transparante kunststof opvangbak uitneembaar, voor eenvoudig legen en reinigen, en wordt de crusher geleverd inclusief ijsschep!
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Uitvoering | Handmatig |
| Bediening | Draaihendel |
| Materiaal | Verchroomd (behuizing) / RVS (messen) |
| Bijgesloten | IJsschep |
| Gewicht | 1,68 kg |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 270 mm |
Bestel de HENDI IJscrusher | BarUp | RVS | Handmatig | 160x140x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 695708 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


