Hendi Ijscrusher | Barup | Rvs | Elektrisch | 160kg/u | 194x329x523(h)mm
€365,00
€310,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijscrusher | Barup | Rvs | Elektrisch | 160kg/u | 194x329x523(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€365,00
U bespaart €54,75 (15%)
€310,25 excl. btw
€375,40 incl. btw
Of €125,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 271599 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De elektrische BarUp ijscrusher HENDI onderscheidt zich door de hoge uitvoer en grote capaciteit tot 160 kg ijsblokjes per uur, waardoor het apparaat ideaal is voor intensief gebruik, bijvoorbeeld in drukke bars, clubs, restaurants, etc. die snelle en tegelijk perfecte resultaten vereisen.
Heavy Duty CapaciteitDe crusher kan grote hoeveelheden ijs in één keer vergruizen en het malen een volle ijscontainer (ca. 3 liter inhoud) duurt maar een halve minuut en het levert ijs op dat perfect is voor bijvoorbeeld mojito's en andere cocktails, ijskoffie en andere dranken op basis crushed ijs.
Robuust OntwerpHet apparaat is uitgevoerd met container en messen in hoogwaardig RVS en de motorbehuizing is robuust gegoten aluminium. De krachtige geventileerde motor kan een volle container ijs aan zonder overvehit te raken en het scharnierende deksel is voorzien microschakelaar die het apparaat uitschakelt openen, voor comfortable en veilig gebruik.
Bovendien is het apparaat 'regenwaterdicht' met een bestendigheidsklasse IP23 en wordt het stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de HENDI IJscrusher | BarUp | RVS | Elektrisch | 160kg/u | 194x329x523(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Heavy Duty CapaciteitDe crusher kan grote hoeveelheden ijs in één keer vergruizen en het malen een volle ijscontainer (ca. 3 liter inhoud) duurt maar een halve minuut en het levert ijs op dat perfect is voor bijvoorbeeld mojito's en andere cocktails, ijskoffie en andere dranken op basis crushed ijs.
Robuust OntwerpHet apparaat is uitgevoerd met container en messen in hoogwaardig RVS en de motorbehuizing is robuust gegoten aluminium. De krachtige geventileerde motor kan een volle container ijs aan zonder overvehit te raken en het scharnierende deksel is voorzien microschakelaar die het apparaat uitschakelt openen, voor comfortable en veilig gebruik.
Bovendien is het apparaat 'regenwaterdicht' met een bestendigheidsklasse IP23 en wordt het stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Uitvoering | Elektrisch |
| Bruto inhoud | 3 liter |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 5,39 kg |
| Breedte | 194 mm |
| Diepte | 329 mm |
| Hoogte | 523 mm |
Bestel de HENDI IJscrusher | BarUp | RVS | Elektrisch | 160kg/u | 194x329x523(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 271599 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


