Buffalo Vacumeermachine | 9L | Seallengte 300mm | Sealsnelheid 3-9sec | 359x425x366(h)mm
€819,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Vacumeermachine | 9L | Seallengte 300mm | Sealsnelheid 3-9sec | 359x425x366(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€819,00 excl. btw
€990,99 incl. btw
Of €330,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CE208 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Buffalo vacumeermachine is een fantastische oplossing voor de professionele keuken. Het is een snelle en eenvoudige manier om voedsel in vacuümzakken te verpakken, om zo de levensduur ingrediënten en gerechten tot 5 dagen te verlengen en tegelijkertijd voedselverspilling tegen te gaan.
Het hele proces verloopt moeiteloos en snel, met instelbare sealtijd 3 - 9 seconden, en de smaak en textuur allerlei soorten heerlijke producten en gerechten blijven gegarandeerd langer behouden. En door het transparante kunststof deksel is het proces eenvoudig in de gaten te houden.
Bovendien kan de machine ook worden gebruikt als sealer, zonder lucht uit de zak te verwijderen. Met deze vacumeermachine Buffalo is er dus geen aparte sealer meer nodig die extra ruimte inneemt in de keuken.
Het apparaat heeft een sealkamer 80 mm diep en een klem om vacumeerzakken eenvoudig vast te zetten. Daarnaast gaat instellen heel eenvoudig met de vloeistofdichte softtouch-knoppen en is de analoge drukmeter duidelijk afleesbaar.
De vacumeermachine is geschikt voor gladde vacuümzakken en met reliëf en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de Buffalo Vacumeermachine | 9L | Seallengte 300mm | Sealsnelheid 3-9sec | 359x425x366(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het hele proces verloopt moeiteloos en snel, met instelbare sealtijd 3 - 9 seconden, en de smaak en textuur allerlei soorten heerlijke producten en gerechten blijven gegarandeerd langer behouden. En door het transparante kunststof deksel is het proces eenvoudig in de gaten te houden.
Bovendien kan de machine ook worden gebruikt als sealer, zonder lucht uit de zak te verwijderen. Met deze vacumeermachine Buffalo is er dus geen aparte sealer meer nodig die extra ruimte inneemt in de keuken.
Het apparaat heeft een sealkamer 80 mm diep en een klem om vacumeerzakken eenvoudig vast te zetten. Daarnaast gaat instellen heel eenvoudig met de vloeistofdichte softtouch-knoppen en is de analoge drukmeter duidelijk afleesbaar.
De vacumeermachine is geschikt voor gladde vacuümzakken en met reliëf en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Bruto inhoud | 9 liter |
| Seallengte | 300 mm |
| Sealkamer | 80 mm (diepte) |
| Sealtijd | 3 - 9 sec. |
| Pompcapaciteit | -29.7 (±0.5%) |
| Timer | Ja |
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Aansluitwaarde | 0,63 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 22,3 kg |
| Breedte | 359 mm |
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 366 mm |
Bestel de Buffalo Vacumeermachine | 9L | Seallengte 300mm | Sealsnelheid 3-9sec | 359x425x366(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CE208 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


