Hendi Dubbele Serveeremmer | Hout/gegalvaniseerd Staal | Per Stuk | 190x95x90(h)mm
€11,49
€9,77
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Dubbele Serveeremmer | Hout/gegalvaniseerd Staal | Per Stuk | 190x95x90(h)mm
OP VOORRAAD
€11,49
U bespaart €1,72 (15%)
€9,77 excl. btw
€11,82 incl. btw
Of €3,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 425947 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Hendi Dubbele Serveeremmer | Hout/gegalvaniseerd Staal | Per Stuk | 190x95x90(h)mm van Hendi — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 12 maanden garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
Deze HENDI dubbele serveeremmer is veelzijdig in gebruik: ideaal om bestek, servetten, sausjes of kleine snacks in te serveren en een stijlvolle presentatie te creëren. Hij is gemaakt gegalvaniseerd plaatstaal met een houten handvat, wat een rustieke uitstraling geeft.Let op, gegalvaniseerd staal is niet geschikt voor direct contact met voedsel; bekleed de emmers daarom met vetvrij papier het serveren hapjes of snacks.
Specificaties
| Soort | Dubbele serveeremmer |
|---|---|
| Materiaal | Hout, gegalvaniseerd staal |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Aantal | 1 |
Bestel de HENDI Dubbele Serveeremmer | Hout/Gegalvaniseerd Staal | Per Stuk | 190x95x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 425947 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


