Hendi Doseertrechter | Kitchenline | Rvs | 1L | 270x195x270(h)mm
€59,89
€50,91
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Doseertrechter | Kitchenline | Rvs | 1L | 270x195x270(h)mm
OP VOORRAAD
€59,89
U bespaart €8,98 (15%)
€50,91 excl. btw
€61,60 incl. btw
Of €20,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 551813 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De doseertrechter uit de KitchenLine HENDI is ideaal voor het nauwkeurig doseren sauzen met verschillende consistenties en voor het decoreren gerechten en banket. Dankzij het ergonomische handvat en het ontwerp de stopkraan is een perfecte afdichting gegarandeerd. Wordt geleverd met drie verschillende spuitmondjes (Ø 4, 5 en 6 mm) en een stevige draadstandaard voor handig gebruik.
Bestel de HENDI Doseertrechter | KitchenLine | RVS | 1L | 270x195x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Inhoud | 1 liter |
| Materiaal | RVS 18/8 |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Bijgesloten | Spuitmondjes (Ø 4, 5 en 6 mm) |
| Gewicht | 0,83 kg |
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 195 mm |
| Hoogte | 270 mm |
Bestel de HENDI Doseertrechter | KitchenLine | RVS | 1L | 270x195x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 551813 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

