Hendi Citruspers | Barup | Handmatig (hefboom) | 225x180x510(h)mm
€69,50
€59,08
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Citruspers | Barup | Handmatig (hefboom) | 225x180x510(h)mm
OP VOORRAAD
€69,50
U bespaart €10,43 (15%)
€59,08 excl. btw
€71,48 incl. btw
Of €23,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 695906 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste citruspers uit de BarUp-serie HENDI is uitgevoerd in robuust RVS met hoogwaardige oranje coating voor een frisse uitstraling en eenvoudig reinigen.
De handvaten het hefboomsysteem zijn uitgevoerd met ergonomische kunststof afwerking en de hendel klapt gemakkelijk terug door het handige veersysteem.
De perskom en kegel zijn uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en het apparaat heeft een extra handgreep aan de zijkant voor extra stabiliteit en grip tijdens het persen, voor comfortabel en veilig gebruik!
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Handmatig (Hefboom) | 225x180x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De handvaten het hefboomsysteem zijn uitgevoerd met ergonomische kunststof afwerking en de hendel klapt gemakkelijk terug door het handige veersysteem.
De perskom en kegel zijn uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en het apparaat heeft een extra handgreep aan de zijkant voor extra stabiliteit en grip tijdens het persen, voor comfortabel en veilig gebruik!
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Werking | Handmatig (hefboom) |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Oranje |
| Gewicht | 3,83 kg |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 510 mm |
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Handmatig (Hefboom) | 225x180x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 695906 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


