Hendi Citruspers | Barup | Rvs | Handmatig | 215x70x55(h)mm
€31,79
€27,02
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Citruspers | Barup | Rvs | Handmatig | 215x70x55(h)mm
OP VOORRAAD
€31,79
U bespaart €4,77 (15%)
€27,02 excl. btw
€32,70 incl. btw
Of €10,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596470 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De citruspers uit de BarUp-serie HENDI perst moeiteloos citroenen, limoenen, mandarijnen en kleine sinaasappels. Dankzij de solide constructie en de grote handgrepen biedt de pers een uitstekende hefboomwerking, waardoor het knijpen minder inspanning vraagt. Zaden blijven in de pers achter voor een schoon resultaat. De pers is vervaardigd hoogwaardig RVS, heeft een doorsnede Ø 75 mm en is eenvoudig te reinigen, inclusief vaatwasmachinebestendig.
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | RVS | Handmatig | 215x70x55(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Werking | Handmatig |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 0,34 kg |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 55 mm |
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | RVS | Handmatig | 215x70x55(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596470 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


