Hendi Broodrolhouder | Aluminium | Zwart | 7 Broodjes | Geperforeerd | 580x170x40(h)mm
€51,49
€43,77
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Broodrolhouder | Aluminium | Zwart | 7 Broodjes | Geperforeerd | 580x170x40(h)mm
OP VOORRAAD
€51,49
U bespaart €7,72 (15%)
€43,77 excl. btw
€52,96 incl. btw
Of €17,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 808269 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI broodrolhouder is een duurzame en praktische oplossing voor bakkerijen, wafel- en pannenkoekenhuizen. Gemaakt hoogwaardig aluminium, biedt hij een lichtgewicht maar stevig ontwerp dat lang meegaat en eenvoudig te gebruiken is tijdens drukke diensten.
De houder is geperforeerd, waardoor het brood goed geventileerd blijft en zijn versheid langer behoudt. Er is plaats voor maximaal 7 broodjes, zodat ze snel en overzichtelijk toegankelijk zijn.
Bestel de HENDI Broodrolhouder | Aluminium | Zwart | 7 Broodjes | Geperforeerd | 580x170x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De houder is geperforeerd, waardoor het brood goed geventileerd blijft en zijn versheid langer behoudt. Er is plaats voor maximaal 7 broodjes, zodat ze snel en overzichtelijk toegankelijk zijn.
Specificaties
| Capaciteit | 7 broodjes |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 40 mm |
Bestel de HENDI Broodrolhouder | Aluminium | Zwart | 7 Broodjes | Geperforeerd | 580x170x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 808269 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
