Cutter | 28l | 2 Snelheden (1.500-3.000rpm) | 5.4kw (400v) | 720x600x1250(h)mm
€15.370,00
€13.064,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Cutter | 28l | 2 Snelheden (1.500-3.000rpm) | 5.4kw (400v) | 720x600x1250(h)mm | 5.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€15.370,00
U bespaart €2.305,50 (15%)
€13.064,50 excl. btw
€15.808,05 incl. btw
Of €5.269,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Robot Coupe |
| Artikelnummer: | R30 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Cutter is voorzien van een vermogen van 5,4 kW. Vervaardigd uit RVS (kuip/mes).
| Afmetingen (BxDxH) | 720 mm x 600 mm x 1250 mm |
| Vermogen | 5,4 kW |
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 126 kg |
| Merk | Robot Coupe |
|---|---|
| Artikelnummer | R30 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




