Cutter | 23l | 2 Snelheden (1.500-3.000rpm) | 4.5kw (400v) | 700x600x1250(h)mm
€12.845,00
€10.918,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Cutter | 23l | 2 Snelheden (1.500-3.000rpm) | 4.5kw (400v) | 700x600x1250(h)mm | 4.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€12.845,00
U bespaart €1.926,75 (15%)
€10.918,25 excl. btw
€13.211,08 incl. btw
Of €4.403,69 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Robot Coupe |
| Artikelnummer: | R23 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Cutter is voorzien van een vermogen van 4,5 kW. Vervaardigd uit RVS (kuip/mes).
| Afmetingen (BxDxH) | 700 mm x 600 mm x 1250 mm |
| Vermogen | 4,5 kW |
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 110 kg |
| Merk | Robot Coupe |
|---|---|
| Artikelnummer | R23 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




