Saro Inductie Hokker | Evora | 1 Kookpunt | 60°c/240°c | 8kw (400v) | 500x500x380(h)mm
€1.262,00
€883,40
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Inductie Hokker | Evora | 1 Kookpunt | 60°c/240°c | 8kw (400v) | 500x500x380(h)mm | 8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.262,00
U bespaart €378,60 (30%)
€883,40 excl. btw
€1.068,91 incl. btw
Of €356,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 360-1325 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De EVORA inductiehokker Saro combineert een krachtig vermogen, efficiëntie en veiligheid met een strak, modern en robuust design. Het apparaat heeft een RVS behuizing en een duurzame glaskeramische kookplaat 400 x 400 mm. Dankzij de inductietechnologie kook je snel en energiezuinig met directe en zéér efficiënte warmteoverdracht.
De Saro EVORA is zowel geschikt voor koken als warmhouden door het temperatuurbereik 60°C/240°C, dat eenvoudig is in te stellen in 11 standen met de praktische draaiknop. Daarnaast zorgt de veiligheidsvergrendeling samen met de elektronische oververhittingsbeveiliging voor optimaal veilig en comfortabel gebruik!
Bestel de Saro Inductie Hokker | EVORA | 1 Kookpunt | 60°C/240°C | 8kW (400V) | 500x500x380(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De Saro EVORA is zowel geschikt voor koken als warmhouden door het temperatuurbereik 60°C/240°C, dat eenvoudig is in te stellen in 11 standen met de praktische draaiknop. Daarnaast zorgt de veiligheidsvergrendeling samen met de elektronische oververhittingsbeveiliging voor optimaal veilig en comfortabel gebruik!
Specificaties
| Type | Saro EVORA |
|---|---|
| Verhitting | Inductie |
| Branders / kookpunten | 1 |
| Formaat oppervlak | 400 x 400 mm |
| Temperatuurbereik | 60°C / 240°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 8 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 16,4 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 380 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Saro Inductie Hokker | EVORA | 1 Kookpunt | 60°C/240°C | 8kW (400V) | 500x500x380(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 360-1325 |
| EAN / Barcode | 4017337072101 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



