Bartscher Planeetmenger | 3kg/10l | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 0.45kw (230v) | 380x440x615(h)mm
€1.149,00
€861,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Planeetmenger | 3kg/10l | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 0.45kw (230v) | 380x440x615(h)mm | 0.45kW
GRATIS VERZENDING
€1.149,00
U bespaart €287,25 (25%)
€861,75 excl. btw
€1.042,72 incl. btw
Of €347,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 101916 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Planeetmenger | 3kg/10l | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 0.45kw (230v) | 380x440x615(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Planeetmengers. Voorzien van een vermogen van 0.45 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: op wielen, met timer. Het gewicht bedraagt 53,2 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Voor professionals: deze krachtige planeetmenger produceert tot 3 kg deeg per ronde. Met de mengkom met 10 liter inhoud en de meegeleverde toebehoren kunnen verschillende deegsoorten, room, crèmes en meer worden bereid.Specificaties
| Kantelbare kop | Nee |
|---|---|
| Afneembare kom | Ja |
| Capaciteit/bruto inhoud | 3 kg / 10 liter |
| Snelheid/-heden | 3 |
| Timer | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Gelakt gietijzer/staal (behuizing), RVS (kom) |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | Mengarm, kneedhaak, bolgarde |
| Aansluitwaarde | 0,45 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 53,2 kg |
| Breedte | 380 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 615 mm |
Bestel de Bartscher Planeetmenger | 3kg/10L | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 0.45kW (230V) | 380x440x615(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 101916 |
| EAN / Barcode | 4015613779270 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen









