Bartscher Pizzawerkbank | 360l | 2 Deuren + 7 Deegladen (en600x400) | -2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 2015x795x975(h)mm
€2.449,00
€1.836,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Pizzawerkbank | 360l | 2 Deuren + 7 Deegladen (en600x400) | -2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 2015x795x975(h)mm
GRATIS VERZENDING
€2.449,00
U bespaart €612,25 (25%)
€1.836,75 excl. btw
€2.222,47 incl. btw
Of €740,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200297 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze pizzakoeltafel, uitgerust met 7 deegladen en een ruim granieten werkblad, is het perfecte middelpunt elke pizzeria. De 2-deurs gekoelde kast houdt ingrediënten vers en binnen handbereik.
Bestel de Bartscher Pizzawerkbank | 360L | 2 Deuren + 7 Deegladen (EN600x400) | -2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen (Geremd) | 2015x795x975(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher G-S7T2 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 360 liter |
| Deur(en) | 2 |
| Lade(n) | 7 |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 ( 95 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 2 |
| Roosterformaat | 470 x 629 mm |
| Ladeformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Materiaal | RVS (behuizing/intern), graniet (werkblad) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,29 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 305 kg |
| Breedte | 2015 mm |
| Diepte | 795 mm |
| Hoogte | 975 mm |
Bestel de Bartscher Pizzawerkbank | 360L | 2 Deuren + 7 Deegladen (EN600x400) | -2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen (Geremd) | 2015x795x975(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200297 |
| EAN / Barcode | 4015613806570 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











