Bartscher Combisteamer | Silversteam2 | Elektrisch | 5 Niveaus (2/3 Gn) | 50°c/300°c | 3.3kw (230v) | Zelfreiniging | Touchscreen | 635x775x675(h)mm
€4.845,00
€3.633,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Combisteamer | Silversteam2 | Elektrisch | 5 Niveaus (2/3 Gn) | 50°c/300°c | 3.3kw (230v) | Zelfreiniging | Touchscreen | 635x775x675(h)mm | 3.3kW | GN 2/3
GRATIS VERZENDING
€4.845,00
U bespaart €1.211,25 (25%)
€3.633,75 excl. btw
€4.396,84 incl. btw
Of €1.465,61 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 117172 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Bartscher combisteamer uit de Silverstream2 serie met 5 niveaus in 2/3 GN-formaat overtuigt door zijn geïntegreerd reinigingssysteem. Met of zonder kernthermometer - de elektronische bediening maakt een op behoeften gebaseerde regeling alle gaarprocessen mogelijk. Met de rack-controlefunctie kunnen verschillende gerechten met verschillende tijden worden bereid.
Bestel de Bartscher Combisteamer | SILVERSTEAM2 | Elektrisch | 5 Niveaus (2/3 GN) | 50°C/300°C | 3.3kW (230V) | Zelfreiniging | Touchscreen | 635x775x675(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bartscher SILVERSTEAM2 |
|---|---|
| Type | 5230DRS |
| Uitvoering | Elektrisch |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Aantal niveaus | 5 |
| Niveauformaat | 2/3 GN (354 x 325 mm) |
| Tussenruimte | 74 mm |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Ja |
| Timer | ≤ 599 min |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Zelfreiniging | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Optie |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Connectiviteit | USB |
| Vermogen | 3,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 61 kg |
| Breedte | 635 mm |
| Diepte | 775 mm |
| Hoogte | 675 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Bartscher Combisteamer | SILVERSTEAM2 | Elektrisch | 5 Niveaus (2/3 GN) | 50°C/300°C | 3.3kW (230V) | Zelfreiniging | Touchscreen | 635x775x675(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 117172 |
| EAN / Barcode | 4015613865034 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












