Bartscher Magnetron | Rvs | 18l | 1800w | Touchbediening | Programmering (usb) | 230v | 425x520x340(h)mm
€749,00
€561,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Magnetron | Rvs | 18l | 1800w | Touchbediening | Programmering (usb) | 230v | 425x520x340(h)mm
GRATIS VERZENDING
€749,00
U bespaart €187,25 (25%)
€561,75 excl. btw
€679,72 incl. btw
Of €226,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 610839 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze handige combimagnetron Bartscher is ideaal voor het snel ontdooien of opwarmen allerlei gerechten. Het apparaat is uitermate geschikt voor gebruik in bijvoorbeeld kleine fastfoodrestaurants, bars, benzinestations, cafetaria's, en keukenfaciliteiten in kantoren, hotels of pensions.
Efficiënt & RobuustDe magnetron heeft een krachtig vermogen 1800 watt en biedt de mogelijkheid tot 30 verschillende programma's te creeëren, zodat je altijd snel en precies gerechten kunt opwarmen. Je kunt kiezen uit 10 verschillende vermogensniveaus en de maximale tijd de timer is 60 minuten.
Eenvoudige BedieningDe bediening gebeurt het eenvoudige paneel met tiptoetsen. Het apparaat heeft een robuuste RVS behuizing, wat bijdraagt aan de duurzaamheid. De voortgang het kookproces is goed te volgen door de glazen deur en de interne verlichting. De magnetron opent eenvoudig het stevige handvat en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je meteen aan de slag kunt!
Bestel de Bartscher Magnetron | RVS | 18L | 1800W | Touchbediening | Programmering (USB) | 230V | 425x520x340(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënt & RobuustDe magnetron heeft een krachtig vermogen 1800 watt en biedt de mogelijkheid tot 30 verschillende programma's te creeëren, zodat je altijd snel en precies gerechten kunt opwarmen. Je kunt kiezen uit 10 verschillende vermogensniveaus en de maximale tijd de timer is 60 minuten.
Eenvoudige BedieningDe bediening gebeurt het eenvoudige paneel met tiptoetsen. Het apparaat heeft een robuuste RVS behuizing, wat bijdraagt aan de duurzaamheid. De voortgang het kookproces is goed te volgen door de glazen deur en de interne verlichting. De magnetron opent eenvoudig het stevige handvat en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je meteen aan de slag kunt!
Specificaties
| Magnetronvermogen | 1800 W |
|---|---|
| Grillfunctie | Nee |
| Bruto inhoud | 18 liter |
| Kookkamer | B 330 x D 310 x H 175 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Touch |
| Programmering | Ja |
| Aantal programma's | 30 |
| Timer | ≤ 60 min. |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | RVS (behuizing) |
| Aansluitwaarde | 2,8 kW |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 19,2 kg |
| Breedte | 425 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 340 mm |
Bestel de Bartscher Magnetron | RVS | 18L | 1800W | Touchbediening | Programmering (USB) | 230V | 425x520x340(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 610839 |
| EAN / Barcode | 4015613776866 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel









