Bartscher Planeetmenger | 9kg/30l | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 1.1kw (230v) | 470x530x855(h)mm
€1.798,00
€1.348,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Planeetmenger | 9kg/30l | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 1.1kw (230v) | 470x530x855(h)mm | 1.1kW
GRATIS VERZENDING
€1.798,00
U bespaart €449,50 (25%)
€1.348,50 excl. btw
€1.631,69 incl. btw
Of €543,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 101917 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Planeetmenger | 9kg/30l | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 1.1kw (230v) | 470x530x855(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Planeetmengers. Voorzien van een vermogen van 1.1 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: op wielen, met timer. Het gewicht bedraagt 81,4 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Voor professionals: deze krachtige planeetmenger produceert tot 9 kg deeg per ronde. Met de mengkom met 30 liter inhoud en de meegeleverde toebehoren kunnen verschillende deegsoorten, room, crèmes en meer worden bereid.Specificaties
| Kantelbare kop | Nee |
|---|---|
| Afneembare kom | Ja |
| Capaciteit/bruto inhoud | 9 kg / 30 liter |
| Snelheid/-heden | 3 |
| Timer | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Gelakt gietijzer/staal (behuizing), RVS (kom) |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | Mengarm, kneedhaak, bolgarde |
| Aansluitwaarde | 1,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 81,4 kg |
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 855 mm |
Bestel de Bartscher Planeetmenger | 9kg/30L | 3 Snelheden | Vaste Kop | Verwijderbare Kom | 1.1kW (230V) | 470x530x855(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 101917 |
| EAN / Barcode | 4015613779287 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












