Bartscher Combimagnetron | Rvs | 25l | 900w | Grillfunctie | Programmering | 230v | 490x435x280(h)mm
€285,00
€213,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Combimagnetron | Rvs | 25l | 900w | Grillfunctie | Programmering | 230v | 490x435x280(h)mm
GRATIS VERZENDING
€285,00
U bespaart €71,25 (25%)
€213,75 excl. btw
€258,64 incl. btw
Of €86,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 610857 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze handige combimagnetron met grillfunctie Bartscher is ideaal voor het snel ontdooien of opwarmen allerlei gerechten. Het apparaat is uitermate geschikt voor gebruik in bijvoorbeeld kleine fastfoodrestaurants, bars, benzinestations, cafetaria's, en keukenfaciliteiten in kantoren, hotels of pensions.
Multifunctioneel & RobuustDe roterende glasplaat zorgt voor een gelijkmatige verdeling de verhitting, wat resulteert in optimale kookresultaten. Daarnaast beschikt de magnetron over een grillfunctie die zowel afzonderlijk als in combinatie met de magnetronfunctie kan worden gebruikt. De combimagnetron is ook uitgerust met een speciale ontdooifunctie, die automatisch het gewicht de inhoud gebruikt om het ontdooiproces te regelen.
Eenvoudige BedieningDe bediening gebeurt het eenvoudige paneel, met een timer die tot 95 minuten kan worden ingesteld en 6 verschillende vermogensniveaus. Het apparaat heeft een robuuste RVS behuizing, wat bijdraagt aan de duurzaamheid.
De voortgang het kookproces is goed te volgen door de glazen deur. De magnetron opent eenvoudig het stevige handvat en wordt stekkerklaar geleverd, inclusief een draaiplateau, zodat je meteen aan de slag kunt!
Bestel de Bartscher Combimagnetron | RVS | 25L | 900W | Grillfunctie | Programmering | 230V | 490x435x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Multifunctioneel & RobuustDe roterende glasplaat zorgt voor een gelijkmatige verdeling de verhitting, wat resulteert in optimale kookresultaten. Daarnaast beschikt de magnetron over een grillfunctie die zowel afzonderlijk als in combinatie met de magnetronfunctie kan worden gebruikt. De combimagnetron is ook uitgerust met een speciale ontdooifunctie, die automatisch het gewicht de inhoud gebruikt om het ontdooiproces te regelen.
Eenvoudige BedieningDe bediening gebeurt het eenvoudige paneel, met een timer die tot 95 minuten kan worden ingesteld en 6 verschillende vermogensniveaus. Het apparaat heeft een robuuste RVS behuizing, wat bijdraagt aan de duurzaamheid.
De voortgang het kookproces is goed te volgen door de glazen deur. De magnetron opent eenvoudig het stevige handvat en wordt stekkerklaar geleverd, inclusief een draaiplateau, zodat je meteen aan de slag kunt!
Specificaties
| Uitvoering | Combimagnetron |
|---|---|
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Grillfunctie | Ja |
| Grillvermogen | 1950 W |
| Bruto inhoud | 25 liter |
| Kookkamer | B 316 x D 315 x H 197 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Ja |
| Aantal programma's | 8 |
| Timer | ≤ 95 min. |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | RVS (behuizing) |
| Aansluitwaarde | 1,95 kW |
| Voeding | 230 V (50 Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 16,5 kg |
| Breedte | 490 mm |
| Diepte | 435 mm |
| Hoogte | 280 mm |
Bestel de Bartscher Combimagnetron | RVS | 25L | 900W | Grillfunctie | Programmering | 230V | 490x435x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 610857 |
| EAN / Barcode | 4015613843827 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel











