Diamond Wijnkoelkast | Millebolle Evo | 106l (34x 75cl) | Rvs/zwart | 1 Zone | +5°c/+18°c | Geforceerd | Inbouwbaar | 380x647x865(h)mm
€1.022,00
€766,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Wijnkoelkast | Millebolle Evo | 106l (34x 75cl) | Rvs/zwart | 1 Zone | +5°c/+18°c | Geforceerd | Inbouwbaar | 380x647x865(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.022,00
U bespaart €255,50 (25%)
€766,50 excl. btw
€927,47 incl. btw
Of €309,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-SX12-C1 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele wijnkoelkast uit de MILLEBOLLE-serie Diamond, met mogelijkheid om ingebouwd te worden, biedt diverse features voor het in optimale conditie opslaan en etaleren diverse soorten wijnen, zodat deze niet alleen aantrekkelijke worden gepresenteerd, maar ook de kwaliteit zo lang mogelijk bewaard blijft.
Vrijstaand of InbouwHet apparaat is zo ontworpen dat het mogelijk is om zowel als vrijstaande wijnkoeling te gebruiken als ingebouwd te plaatsen, voor optimale flexibiliteit in plaatsing en gebruik.
Optimale ConditieOm de kwaliteit de wijn zo hoog mogelijk te houden, is de deur voorzien speciaal behandeld glas, zodat het schadelijk licht en UV-stralen tegenhoudt. Daarnaast werkt de wijnkoelkast met een speciaal koolstoffilter om de luchtkwaliteit in het apparaat optimaal te houden en zorgen de anti-vibratie roosters dat de wijnen niet kunnen trillen wanneer het koelsysteem inschakelt.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft 1 temperatuurzone met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en intuïtieve digitale bediening met thermometer achter de deur. De enkele zone met ruim temperatuurbereik +5°C/+18°C maakt de wijnkoeling daarbij geschikt voor diverse soorten witte en rode wijnen.
Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing en automatische condensverdamping voor extra gebruiksgemak, maakt het apparaat milieuvriendelijk koelmiddel en is de wijnkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Hoogwaardige ConstructieDe Diamond MILLEBOLLE wijnkoeling heeft een behuizing in zwartgelakt staal en deurframe in geborsteld RVS, voor een strakke moderne uitstraling, en Thermopane®-beglazing met UV-/lichtfilter. De deur, met omkeerbare scharnierkant, heeft daarnaast magnetische rubbers voor eenvoudig schoonmaken en onderhouden.
Het interieur is uitgevoerd in thermogevormd zwart ABS-kunststof en heeft verstelbare houten roosters, voor een authentieke uitstraling, en apart geschakelde LED-verlichting. Daarbij biedt de wijnkoelkast, ondanks het zeer compacte formaat, ruimte aan maar liefst 34 standaardformaat wijnflessen. Bovendien produceert het apparaat relatief weinig geluid en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Bestel de Diamond Wijnkoelkast | MILLEBOLLE EVO | 106L (34x 75cl) | RVS/Zwart | 1 Zone | +5°C/+18°C | Geforceerd | Inbouwbaar | 380x647x865(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Vrijstaand of InbouwHet apparaat is zo ontworpen dat het mogelijk is om zowel als vrijstaande wijnkoeling te gebruiken als ingebouwd te plaatsen, voor optimale flexibiliteit in plaatsing en gebruik.
Optimale ConditieOm de kwaliteit de wijn zo hoog mogelijk te houden, is de deur voorzien speciaal behandeld glas, zodat het schadelijk licht en UV-stralen tegenhoudt. Daarnaast werkt de wijnkoelkast met een speciaal koolstoffilter om de luchtkwaliteit in het apparaat optimaal te houden en zorgen de anti-vibratie roosters dat de wijnen niet kunnen trillen wanneer het koelsysteem inschakelt.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft 1 temperatuurzone met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en intuïtieve digitale bediening met thermometer achter de deur. De enkele zone met ruim temperatuurbereik +5°C/+18°C maakt de wijnkoeling daarbij geschikt voor diverse soorten witte en rode wijnen.
Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing en automatische condensverdamping voor extra gebruiksgemak, maakt het apparaat milieuvriendelijk koelmiddel en is de wijnkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Hoogwaardige ConstructieDe Diamond MILLEBOLLE wijnkoeling heeft een behuizing in zwartgelakt staal en deurframe in geborsteld RVS, voor een strakke moderne uitstraling, en Thermopane®-beglazing met UV-/lichtfilter. De deur, met omkeerbare scharnierkant, heeft daarnaast magnetische rubbers voor eenvoudig schoonmaken en onderhouden.
Het interieur is uitgevoerd in thermogevormd zwart ABS-kunststof en heeft verstelbare houten roosters, voor een authentieke uitstraling, en apart geschakelde LED-verlichting. Daarbij biedt de wijnkoelkast, ondanks het zeer compacte formaat, ruimte aan maar liefst 34 standaardformaat wijnflessen. Bovendien produceert het apparaat relatief weinig geluid en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Specificaties
| Serie | Diamond MILLEBOLLE EVO |
|---|---|
| Type | WCB/12-T1 |
| Uitvoering | 1 zone |
| Bruto inhoud | 106 liter |
| Capaciteit | 34x 75cl (standaard wijnfles) |
| Materiaal | Staal (behuizing), RVS (deur), ABS (intern), hout (roosters) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (deur), zwart (behuizing/intern) |
| Temperatuurbereik | +5°C / +18°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 35 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 39 dB(A) |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,26 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 94 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 40 kg |
| Breedte | 380 mm |
| Diepte | 647 mm |
| Hoogte | 865 mm |
Bestel de Diamond Wijnkoelkast | MILLEBOLLE EVO | 106L (34x 75cl) | RVS/Zwart | 1 Zone | +5°C/+18°C | Geforceerd | Inbouwbaar | 380x647x865(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-SX12-C1 |
| EAN / Barcode | 5407011590882 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


