Diamond Insectenverdelger | Plafondmodel | Rvs | 230v | 495x165x392(h)mm
€343,00
€257,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Insectenverdelger | Plafondmodel | Rvs | 230v | 495x165x392(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€343,00
U bespaart €85,75 (25%)
€257,25 excl. btw
€311,27 incl. btw
Of €103,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | SCO30EP/R6 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Uitvoering in R.V.S. AISI 304.Opvangschaal onderaan vereenvoudigd het onderhoud en waarborgt de hygiene.2 fluorescente buizen met actinisch licht (2x 15 W).Laag verbruik vergelijkbaar met een lamp 50 Watt.Spanning 5000V (ontlading laagspanning).Aantrekking vanuit een hoek tot 360°.Beschermd oppervlak 125 m².Ecologisch product werkt noch met chemische producten noch met gif.Apparaat vervaardigd volgens de huidige CE-richtlijnen.
Afmeting 495x165x392(h)mm
kW 0,06
Aansluiting 230V
Frequentie 50 Hz
Gewicht 11kg
Bestel de Diamond Insectenverdelger | Plafondmodel | RVS | 230V | 495x165x392(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afmeting 495x165x392(h)mm
kW 0,06
Aansluiting 230V
Frequentie 50 Hz
Gewicht 11kg
Specificaties
| Breedte | 495mm |
|---|---|
| Diepte | 165mm |
| Hoogte | 392mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 0.06 |
| Gewicht | 11Kg |
| Volume | 0.04 |
Bestel de Diamond Insectenverdelger | Plafondmodel | RVS | 230V | 495x165x392(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | SCO30EP/R6 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



