Saro Handendroger | Mistral | Aluminium | Automatisch | 1.5kw (230v) | 240x208x268(h)mm
€100,00
€70,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Handendroger | Mistral | Aluminium | Automatisch | 1.5kw (230v) | 240x208x268(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€100,00
U bespaart €30,00 (30%)
€70,00 excl. btw
€84,70 incl. btw
Of €28,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 298-1002 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De MISTRAL handendroger Saro heeft touchless bediening een infraroodsensor en biedt een robuuste en duurzame oplossing voor drukbezochte omgevingen zoals restaurants, hotels, sportfaciliteiten en industriële locaties.
De behuizing is gemaakt zwaar aluminium, bestand tegen opzettelijke beschadiging, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid. Dankzij de combinatie een vandalismebestendig ontwerp en een betaalbare prijs is de Saro MISTRAL een slimme keuze voor professioneel gebruik!
Bestel de Saro Handendroger | MISTRAL | Aluminium | Automatisch | 1.5kW (230V) | 240x208x268(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De behuizing is gemaakt zwaar aluminium, bestand tegen opzettelijke beschadiging, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid. Dankzij de combinatie een vandalismebestendig ontwerp en een betaalbare prijs is de Saro MISTRAL een slimme keuze voor professioneel gebruik!
Specificaties
| Type | Saro MISTRAL |
|---|---|
| Inschakeling | Automatisch (infrarood) |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 2 kg |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 208 mm |
| Hoogte | 268 mm |
Bestel de Saro Handendroger | MISTRAL | Aluminium | Automatisch | 1.5kW (230V) | 240x208x268(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 298-1002 |
| EAN / Barcode | 4017337066919 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

