Diamond Stapelrek Met 4 Niveaus | 1600x400x1800(h)mm
€917,00
€687,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Stapelrek Met 4 Niveaus | 1600x400x1800(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€917,00
U bespaart €229,25 (25%)
€687,75 excl. btw
€832,18 incl. btw
Of €277,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | RAA/164-4/EF |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Stapelrek Met 4 Niveaus | 1600x400x1800(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 23,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Uitvoering in RVS 18/10 AISI 304/441.- RVS regelvoeten.- Versterkte tabletten.- Gelast frame.Afmeting 1600x400x1800(h)mm
Gewicht 54 kg
Specificaties
| Breedte | 1600mm |
|---|---|
| Diepte | 400mm |
| Hoogte | 1800mm |
| Gewicht | 54Kg |
| Volume | 1.38 |
Bestel de Diamond Stapelrek met 4 niveaus | 1600x400x1800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | RAA/164-4/EF |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Magazijn Opbergrek 4150
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 4 Levels 1500 Demontabel
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 5 Levels 1500
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 4 Levels 1800 Demontabel
-25% KORTING
Combisteel




