Diamond Stelling | Standard Line Evo | Rvs | 4 Niveaus | Diepte 400 | Hoogte 1800 | Breedte 1200-2000
€708,00
€531,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Stelling | Standard Line Evo | Rvs | 4 Niveaus | Diepte 400 | Hoogte 1800 | Breedte 1200-2000
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€708,00
U bespaart €177,00 (25%)
€531,00 excl. btw
€642,51 incl. btw
Of €214,17 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | SR1244-SE4 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (6 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond STANDARD LINE EVO stellingen zijn ontworpen voor intensief professioneel gebruik en bieden sterke, betrouwbare opslagruimte voor elke keuken. De legplanken met versterkte rand hoogwaardig RVS (AISI 430) zorgen voor extra draagkracht en stabiliteit, terwijl de robuuste constructie bestand is tegen hoge belasting.
Diverse FormatenHet frame is uitgevoerd in stevig RVS (AISI 430) en dankzij de verstelbare RVS stelvoeten, kan de stelling ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiel worden geplaatst. Daarnaast zijn de stellingen verkrijgbaar in breedten 1200 tot 2000 mm en met een diepte 400 of 500 mm, waardoor er altijd een passende oplossing is.
Praktische ConstructieDe stellinge worden geleverd als bouwpakket en zijn eenvoudig te monteren, wat transport en opslag efficiënt maakt. Dit maakt ze bijvoorbeeld ook bijzonder geschikt voor plaatsing in moeilijk toegankelijke ruimtes.
STANDARD LINE EVO: Uitgebreide OptiesBinnen de Diamond STANDARD LINE EVO lijn zijn diverse bijpassende werktafels, werkbanken, kasten, spoeltafels en warmhoudkasten beschikbaar in diverse uitvoeringen en formaten om een uniforme en praktische keukeninrichting mogelijk te maken.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en betreft één de verschillende beschikbare formaten.
Bestel de Diamond Stelling | STANDARD LINE EVO | RVS | 4 Niveaus | Diepte 400 | Hoogte 1800 | Breedte 1200-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Diverse FormatenHet frame is uitgevoerd in stevig RVS (AISI 430) en dankzij de verstelbare RVS stelvoeten, kan de stelling ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiel worden geplaatst. Daarnaast zijn de stellingen verkrijgbaar in breedten 1200 tot 2000 mm en met een diepte 400 of 500 mm, waardoor er altijd een passende oplossing is.
Praktische ConstructieDe stellinge worden geleverd als bouwpakket en zijn eenvoudig te monteren, wat transport en opslag efficiënt maakt. Dit maakt ze bijvoorbeeld ook bijzonder geschikt voor plaatsing in moeilijk toegankelijke ruimtes.
STANDARD LINE EVO: Uitgebreide OptiesBinnen de Diamond STANDARD LINE EVO lijn zijn diverse bijpassende werktafels, werkbanken, kasten, spoeltafels en warmhoudkasten beschikbaar in diverse uitvoeringen en formaten om een uniforme en praktische keukeninrichting mogelijk te maken.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en betreft één de verschillende beschikbare formaten.
Specificaties
| Serie | Diamond STANDARD LINE EVO |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte(n) | 1200 - 2000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Bladdikte | 40 mm |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 50 - 69 kg |
Bestel de Diamond Stelling | STANDARD LINE EVO | RVS | 4 Niveaus | Diepte 400 | Hoogte 1800 | Breedte 1200-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | SR1244-SE4 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Magazijn Opbergrek 4150
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 4 Levels 1500 Demontabel
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 5 Levels 1500
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 4 Levels 1800 Demontabel
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 4 Levels 2000
-25% KORTING
Combisteel

