Combisteel Stelling | Rvs | 4 Niveaus | Diepte 400 | Hoogte 1800 | Breedte 1000-2500
€750,00
€562,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Stelling | Rvs | 4 Niveaus | Diepte 400 | Hoogte 1800 | Breedte 1000-2500
GRATIS VERZENDING
€750,00
U bespaart €187,50 (25%)
€562,50 excl. btw
€680,63 incl. btw
Of €226,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7839.0300 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze hoogwaardige stelling CombiSteel heeft een diepte 400 mm en beschikt over 4 vaste opslagniveaus met draagvermogen maar liefst 50 kg per niveau (gelijk verdeeld). De stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS met geborstelde afwerking.
De stelling is verkrijgbaar in verschillende breedten, namelijk 1000, 1500, 2000 of 2500 mm, zodat er voor praktisch elke situatie de perfecte uitvoering of combinatie beschikbaar is. Bovendien zorgen de stelpoten voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en maken de gladde oppervlakken schoonmaken heel eenvoudig!
Bestel de CombiSteel Stelling | RVS | 4 Niveaus | Diepte 400 | Hoogte 1800 | Breedte 1000-2500 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De stelling is verkrijgbaar in verschillende breedten, namelijk 1000, 1500, 2000 of 2500 mm, zodat er voor praktisch elke situatie de perfecte uitvoering of combinatie beschikbaar is. Bovendien zorgen de stelpoten voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en maken de gladde oppervlakken schoonmaken heel eenvoudig!
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 1000 / 1500 / 2000 / 2500 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Draagkracht | 50 kg/niveau |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
Bestel de CombiSteel Stelling | RVS | 4 Niveaus | Diepte 400 | Hoogte 1800 | Breedte 1000-2500 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7839.0300 |
| EAN / Barcode | 7422242892886 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Magazijn Opbergrek 4150
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 4 Levels 1500 Demontabel
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 5 Levels 1500
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 4 Levels 1800 Demontabel
-25% KORTING
Combisteel
Stelling 4 Levels 2000
-25% KORTING
Combisteel

