Diamond Worstengrill | Hotdog Line | 1 Zone (5 Rollen) | 0°c/300°c | 0.6kw (230v) | 545x320x240(h)mm
€897,00
€672,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Worstengrill | Hotdog Line | 1 Zone (5 Rollen) | 0°c/300°c | 0.6kw (230v) | 545x320x240(h)mm | 0.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€897,00
U bespaart €224,25 (25%)
€672,75 excl. btw
€814,03 incl. btw
Of €271,34 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BRM-5M |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele worstengrill uit de HOTDOG LINE Diamond combineert een hoogwaardige constructie met gebruiksvriendelijke bediening om eenvoudig voorgegaarde worsten efficiënt en smaakvol te grillen, zonder dat daarbij vet of olie nodig is.
Daarnaast heeft de HOTDOG LINE ook nog divere andere professionele apparaten voor het bereiden en serveren worstjes en hot dogs, zoals worstenwarmers en broodjeswarmers!
Efficiënte VerhittingDe grill beschikt over 1 zone met 5 rollen, waarbij zowel onder als boven de rollen worsten kunnen worden geplaatst en in totaal 8 worsten tegelijkertijd kunnen worden gegrilld. Verhitting vindt plaats gepantserde elektrische elementen die in de verchroomde rollen zijn geplaatst, met een verwarmingsbreedte tot 440 mm en een asynchrone rotatiemotor met snelheidsregelaar, voor gelijkmatige verhitting.
Het temperatuurbereik 0°C/300°C kan eenvoudig met de stevige draaiknop worden ingesteld en de controlelampjes, waarmee de status het apparaat op elke moment duidelijk zichtbaar is, zorgen samen met de aparte aan-/uitschakelaar voor optimale veiligheid.
Hoogwaardige ConstructieHet apparaat is uitgevoerd met robuuste RVS behuizing en de rollen zijn iets schuin geplaatst, voor beter zicht op de grillende worsten. Bovendien heeft de worstengrill een verwijderbare RVS opvangbak voor kookvocht, wat schoonmaken een stuk makkelijker maakt!
Bestel de Diamond Worstengrill | HOTDOG LINE | 1 Zone (5 Rollen) | 0°C/300°C | 0.6kW (230V) | 545x320x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast heeft de HOTDOG LINE ook nog divere andere professionele apparaten voor het bereiden en serveren worstjes en hot dogs, zoals worstenwarmers en broodjeswarmers!
Efficiënte VerhittingDe grill beschikt over 1 zone met 5 rollen, waarbij zowel onder als boven de rollen worsten kunnen worden geplaatst en in totaal 8 worsten tegelijkertijd kunnen worden gegrilld. Verhitting vindt plaats gepantserde elektrische elementen die in de verchroomde rollen zijn geplaatst, met een verwarmingsbreedte tot 440 mm en een asynchrone rotatiemotor met snelheidsregelaar, voor gelijkmatige verhitting.
Het temperatuurbereik 0°C/300°C kan eenvoudig met de stevige draaiknop worden ingesteld en de controlelampjes, waarmee de status het apparaat op elke moment duidelijk zichtbaar is, zorgen samen met de aparte aan-/uitschakelaar voor optimale veiligheid.
Hoogwaardige ConstructieHet apparaat is uitgevoerd met robuuste RVS behuizing en de rollen zijn iets schuin geplaatst, voor beter zicht op de grillende worsten. Bovendien heeft de worstengrill een verwijderbare RVS opvangbak voor kookvocht, wat schoonmaken een stuk makkelijker maakt!
Specificaties
| Serie | Diamond HOTDOG LINE |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | 5 rollen (B 440 mm) |
| Afwerking bakoppervlak | Verchroomd |
| Capaciteit | 2x 4 worsten |
| Temperatuurbereik | 0°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 0,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 13 kg |
| Breedte | 545 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Hoogte | 240 mm |
Bestel de Diamond Worstengrill | HOTDOG LINE | 1 Zone (5 Rollen) | 0°C/300°C | 0.6kW (230V) | 545x320x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BRM-5M |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Hotdogstomer Wb1001
-25% KORTING
Bartscher
Hotdog Koker B2000
-25% KORTING
Bartscher
Afdekkap Rolgrill 7181
-25% KORTING
Bartscher



