Emga Bestekbak | Hout | 4 Vakken | Met 1-zijdig Krijtbord | 100x100x120(h)mm
€14,75
€12,54
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Bestekbak | Hout | 4 Vakken | Met 1-zijdig Krijtbord | 100x100x120(h)mm
OP VOORRAAD
€14,75
U bespaart €2,21 (15%)
€12,54 excl. btw
€15,17 incl. btw
Of €5,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 630010 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze bestekbak EMGA is gemaakt hout en voorzien een geïntegreerd krijtbord aan 1 zijde. Met 4 vakken biedt de bak een overzichtelijke manier om bestek, servetten of kleine items te organiseren. Op het krijtbord kunnen tafelcodes, menu’s, speciale gerechten of andere belangrijke informatie duidelijk worden aangegeven, waardoor de bak multifunctioneel en ideaal is voor gebruik in horecagelegenheden.
Bestel de EMGA Bestekbak | Hout | 4 Vakken | Met 1-Zijdig Krijtbord | 100x100x120(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Capaciteit | 4 vakken |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 120 mm |
Bestel de EMGA Bestekbak | Hout | 4 Vakken | Met 1-Zijdig Krijtbord | 100x100x120(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 630010 |
| EAN / Barcode | 08712591075177 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

