Emga Pedaalemmer | Rvs (glanzend) | 5L | Klapdeksel | ø200x280(h)mm
€11,50
€9,78
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Pedaalemmer | Rvs (glanzend) | 5L | Klapdeksel | ø200x280(h)mm
OP VOORRAAD
€11,50
U bespaart €1,73 (15%)
€9,78 excl. btw
€11,83 incl. btw
Of €3,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 861601 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS pedaalemmer EMGA heeft een capaciteit 5 liter en is ideaal voor kantoren, kleine ruimtes, badkamers en andere plekken in huis. Met het handige pedaal dat handsfree te bedienen is, blijven je handen hygiënisch en schoon.
Bestel de EMGA Pedaalemmer | RVS (Glanzend) | 5L | Klapdeksel | Ø200x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Pedaalemmer |
|---|---|
| Bruto inhoud | 5 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Glanzend |
| Opening / deksel | Klapdeksel |
| Bediening | Voetbediening |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 280 mm |
Bestel de EMGA Pedaalemmer | RVS (Glanzend) | 5L | Klapdeksel | Ø200x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 861601 |
| EAN / Barcode | 04891342501319 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

