Emga Piston Afkloplade | Rvs | Uitneembare Lade | 400x350x130(h)mm
€249,00
€211,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Piston Afkloplade | Rvs | Uitneembare Lade | 400x350x130(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€249,00
U bespaart €37,35 (15%)
€211,65 excl. btw
€256,10 incl. btw
Of €85,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 899360 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Roestvrijstaal 18/8, tafelmodel, ook onderbouw mogelijk, met makkelijk uitneembare lade waarin zich kunststof afklopstang bevindt
Afmeting 350x400x130(h)mm
Bestel de EMGA Piston Afkloplade | RVS | Uitneembare Lade | 400x350x130(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afmeting 350x400x130(h)mm
Specificaties
| Breedte | 400mm |
|---|---|
| Diepte | 350mm |
| Hoogte | 130mm |
| Gewicht | 6.34kg |
Bestel de EMGA Piston Afkloplade | RVS | Uitneembare Lade | 400x350x130(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 899360 |
| EAN / Barcode | 08712591099005 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



