Hendi Afklopbak | Rvs/siliconen | 1/4 GN | Houten Frame | 275x175x110(h)mm
€38,29
€32,55
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Afklopbak | Rvs/siliconen | 1/4 GN | Houten Frame | 275x175x110(h)mm | GN 1/4
OP VOORRAAD
€38,29
U bespaart €5,74 (15%)
€32,55 excl. btw
€39,38 incl. btw
Of €13,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 208380 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI afklopbak met houten frame combineert functionaliteit met een stijlvolle uitstraling. Het stevige frame is gemaakt donker hout en bevat een afklopbak hoogwaardig RVS met een formaat 1/4 GN. De verwijderbare klopstang met siliconen hoes zorgt voor veilig gebruik en eenvoudige reiniging.
Bestel de HENDI Afklopbak | RVS/Siliconen | 1/4 GN | Houten Frame | 275x175x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | 1/4 GN (265 x 162 mm) |
|---|---|
| Materiaal | RVS, siliconen, hout |
| Breedte | 275 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Hoogte | 110 mm |
Bestel de HENDI Afklopbak | RVS/Siliconen | 1/4 GN | Houten Frame | 275x175x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 208380 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

