Hendi Afklopbak | Rvs | Rond | 185x153x165(h)mm
€38,29
€32,55
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Afklopbak | Rvs | Rond | 185x153x165(h)mm
OP VOORRAAD
€38,29
U bespaart €5,74 (15%)
€32,55 excl. btw
€39,38 incl. btw
Of €13,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 208618 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI ronde afklopbak is gemaakt hoogwaardig RVS en ideaal voor het afkloppen koffiedik uit zeefdragers. De bak is voorzien een uitneembare klopstang, waardoor het reinigen eenvoudig is en je espressobereiding efficiënt blijft.
Bestel de HENDI Afklopbak | RVS | Rond | 185x153x165(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Rond |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 153 mm |
| Hoogte | 165 mm |
Bestel de HENDI Afklopbak | RVS | Rond | 185x153x165(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 208618 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


