Emga Ovenschaal Geëmailleerd | GN 2/1 | 650x530x60(h)mm
€59,00
€50,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Ovenschaal Geëmailleerd | GN 2/1 | 650x530x60(h)mm | 650x530x60(h)mm | Geëmailleerd | GN 2/1
OP VOORRAAD
€59,00
U bespaart €8,85 (15%)
€50,15 excl. btw
€60,68 incl. btw
Of €20,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 316808 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Gewicht netto: 3,22 kg
Materiaal: Plaatstaal
Bekleding: Geëmailleerd
Stapelbaar: Nee
Type GN bak: Standaard
Afmeting: 650x530x60(h)mm
Bestel de EMGA Ovenschaal geëmailleerd | GN 2/1 | 650x530x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Materiaal: Plaatstaal
Bekleding: Geëmailleerd
Stapelbaar: Nee
Type GN bak: Standaard
Afmeting: 650x530x60(h)mm
Specificaties
| Breedte | 650mm |
|---|---|
| Diepte | 530mm |
| Hoogte | 60mm |
Bestel de EMGA Ovenschaal geëmailleerd | GN 2/1 | 650x530x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 316808 |
| EAN / Barcode | 08712591039421 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

