Combisteel Pizzawerkbank | Compact Line | 350l | 3 Deuren (1/1 Gn) | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 1400x700x1020(h)mm
€1.450,00
€1.087,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pizzawerkbank | Compact Line | 350l | 3 Deuren (1/1 Gn) | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 1400x700x1020(h)mm | 1291x595x456(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.450,00
U bespaart €362,50 (25%)
€1.087,50 excl. btw
€1.315,88 incl. btw
Of €438,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0061 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische pizzawerkbank uit de COMPACT LINE CombiSteel is uitgevoerd met een uniek werkblad in zwart graniet, waar de meeste reguliere pizzawerkbanken een werkblad in grijs, rozerood of zandkleurig (gemêleerd) graniet of natuursteen hebben. Dit geeft deze pizzawerkbank een unieke, strakke en moderne uitstraling die de inrichting en het design elke keuken net een stapje hoger tilt.
Effectieve KoelingDe pizzawerkbank beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatigere verdeling de koude lucht met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Degelijke ConstructieDe buitenkant is afgewerkt in robuust geborsteld RVS en de deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte. Het hoogwaardige granieten werkblad is voorzien opstaande randen aan de zijkanten en achterkant, zodat er niet zomaar iets achter of naast het apparaat kan vallen, voor comfortabel en hygiënisch gebruik. Bovendien zijn de opstaande randen speciaal geschikt om een opzetkoelvitrine op te plaatsen, om altijd gekoelde verse ingrediënten direct binnen handbereik te hebben!
Let op, vanwege de natuurlijke aard het granieten werkblad is een kleurverschil of afwijkend patroon altijd mogelijk.
Bestel de CombiSteel Pizzawerkbank | COMPACT LINE | 350L | 3 Deuren (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 1400x700x1020(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve KoelingDe pizzawerkbank beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatigere verdeling de koude lucht met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Degelijke ConstructieDe buitenkant is afgewerkt in robuust geborsteld RVS en de deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte. Het hoogwaardige granieten werkblad is voorzien opstaande randen aan de zijkanten en achterkant, zodat er niet zomaar iets achter of naast het apparaat kan vallen, voor comfortabel en hygiënisch gebruik. Bovendien zijn de opstaande randen speciaal geschikt om een opzetkoelvitrine op te plaatsen, om altijd gekoelde verse ingrediënten direct binnen handbereik te hebben!
Let op, vanwege de natuurlijke aard het granieten werkblad is een kleurverschil of afwijkend patroon altijd mogelijk.
Specificaties
| Serie | CombiSteel COMPACT LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 350 liter |
| Binnenafmetingen | B 1291 x D 595 x H 456 mm |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | Nee |
| Achteropstand | Ja |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (100 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 3 |
| Roosterformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-201 (behuizing/intern), zwart graniet (werkblad) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 48 dB(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,4 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 876 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,34 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 226 kg |
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 1020 mm |
Bestel de CombiSteel Pizzawerkbank | COMPACT LINE | 350L | 3 Deuren (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 1400x700x1020(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0061 |
| EAN / Barcode | 6153305425420 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



