Combisteel Wafelijzer | Enkel | Lollypopwafels (223x52x40mm) | 1.75kw (230v) | Timer | 305x430x505(h)mm
€395,00
€296,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wafelijzer | Enkel | Lollypopwafels (223x52x40mm) | 1.75kw (230v) | Timer | 305x430x505(h)mm | 1.75kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€395,00
U bespaart €98,75 (25%)
€296,25 excl. btw
€358,46 incl. btw
Of €119,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7540.0090 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (13 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit wafelijzer Combisteel is een professioneel apparaat, ontworpen voor het bereiden lollypopwafels in kerstboomvorm (223x52x40 mm). De vaste bakplaat is gemaakt duurzaam gegoten aluminium met een Teflon antiaanbaklaag, wat zorgt voor een snelle opwarming en gelijkmatige warmteverdeling. De RVS behuizing is stevig en onderhoudsvriendelijk, ideaal voor intensief gebruik in de horeca.
Het apparaat is voorzien een eenvoudige draaiknopbediening en heeft een compact tafelmodel dat moeiteloos in elke professionele keuken past. Perfect voor feestelijke gelegenheden of als originele toevoeging aan het menu.
Bestel de CombiSteel Wafelijzer | Enkel | Lollypopwafels (223x52x40mm) | 1.75kW (230V) | Timer | 305x430x505(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat is voorzien een eenvoudige draaiknopbediening en heeft een compact tafelmodel dat moeiteloos in elke professionele keuken past. Perfect voor feestelijke gelegenheden of als originele toevoeging aan het menu.
Specificaties
| Uitvoering | Enkel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm | Lollypopwafels |
| Wafelmaat | 223 x 52 x 40 mm |
| Draaibaar | Nee |
| Verwisselbare wafelvormen | Nee |
| Materiaal/afwerking platen | Gietaluminium (tefloncoating) |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Ja |
| Behuizing | RVS AISI-201 |
| Vermogen | 1,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 12 kg |
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Hoogte | 505 mm |
Bestel de CombiSteel Wafelijzer | Enkel | Lollypopwafels (223x52x40mm) | 1.75kW (230V) | Timer | 305x430x505(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7540.0090 |
| EAN / Barcode | 6153305094091 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







