Combisteel Wafelijzer | Enkel | Brusselse Wafels (113x113x16mm) | 1.75kw (230v) | Timer | 305x430x505(h)mm
€315,00
€236,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wafelijzer | Enkel | Brusselse Wafels (113x113x16mm) | 1.75kw (230v) | Timer | 305x430x505(h)mm | 1.75kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€315,00
U bespaart €78,75 (25%)
€236,25 excl. btw
€285,86 incl. btw
Of €95,29 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7540.0085 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit professionele wafelijzer Combisteel is ontworpen voor het bereiden 4 grote vierkante Brusselse wafels (113x113x16 mm). Ideaal voor horecazaken, foodtrucks, marktkramen of evenementen waar kwaliteit en snelheid hand in hand gaan. Dankzij het efficiënte tafelmodel en de betrouwbare prestaties is dit apparaat uitermate geschikt voor dagelijks intensief gebruik.
De bakplaten zijn gemaakt gegoten aluminium en voorzien een hoogwaardige Teflon antiaanbaklaag. Hierdoor worden de wafels gelijkmatig gebakken, kleven ze niet vast en is het schoonmaken kinderspel. De stevige RVS behuizing staat garant voor een lange levensduur. Met de handige draaiknop stel je moeiteloos de gewenste temperatuur in – zo bak je altijd precies zoals jij het wilt, zacht en luchtig tot goudbruin en knapperig.
Bestel de CombiSteel Wafelijzer | Enkel | Brusselse Wafels (113x113x16mm) | 1.75kW (230V) | Timer | 305x430x505(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De bakplaten zijn gemaakt gegoten aluminium en voorzien een hoogwaardige Teflon antiaanbaklaag. Hierdoor worden de wafels gelijkmatig gebakken, kleven ze niet vast en is het schoonmaken kinderspel. De stevige RVS behuizing staat garant voor een lange levensduur. Met de handige draaiknop stel je moeiteloos de gewenste temperatuur in – zo bak je altijd precies zoals jij het wilt, zacht en luchtig tot goudbruin en knapperig.
Specificaties
| Uitvoering | Enkel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm | Brussels |
| Wafelmaat | 113 x 113 x 16 mm |
| Draaibaar | Nee |
| Verwisselbare wafelvormen | Nee |
| Materiaal/afwerking platen | Gietaluminium (tefloncoating) |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Ja |
| Behuizing | RVS AISI-201 |
| Vermogen | 1,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 10 kg |
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Hoogte | 505 mm |
Bestel de CombiSteel Wafelijzer | Enkel | Brusselse Wafels (113x113x16mm) | 1.75kW (230V) | Timer | 305x430x505(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7540.0085 |
| EAN / Barcode | 6153305094046 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







