Combisteel Vleesmenger | Rvs | 20kg | 0.55kw (230v) | 319x528x575(h)mm
€1.575,00
€1.181,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vleesmenger | Rvs | 20kg | 0.55kw (230v) | 319x528x575(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.575,00
U bespaart €393,75 (25%)
€1.181,25 excl. btw
€1.429,31 incl. btw
Of €476,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7541.0025 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De CombiSteel vleesmenger is een robuust apparaat dat speciaal is ontworpen voor professioneel gebruik in de horeca en andere situaties waar (veel) vlees wordt verwerkt.
Met een capaciteit 20 kg maakt de machine het mogelijk om grote hoeveelheden vlees efficiënt en gelijkmatig te mengen, wat het bereiden bijvoorbeeld gehakt of andere vleesspecialiteiten eenvoudiger en sneller maakt.
Dankzij de strakke behuizing in hoogwaardig RVS is het apparaat niet alleen duurzaam, maar ook gemakkelijk te reinigen, wat bijdraagt aan een hygiënische werkomgeving. De CombiSteel vleesmenger is eenvoudig te bedienen en biedt een betrouwbare oplossing voor keukens met hoge productieniveaus.
Bestel de CombiSteel Vleesmenger | RVS | 20kg | 0.55kW (230V) | 319x528x575(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met een capaciteit 20 kg maakt de machine het mogelijk om grote hoeveelheden vlees efficiënt en gelijkmatig te mengen, wat het bereiden bijvoorbeeld gehakt of andere vleesspecialiteiten eenvoudiger en sneller maakt.
Dankzij de strakke behuizing in hoogwaardig RVS is het apparaat niet alleen duurzaam, maar ook gemakkelijk te reinigen, wat bijdraagt aan een hygiënische werkomgeving. De CombiSteel vleesmenger is eenvoudig te bedienen en biedt een betrouwbare oplossing voor keukens met hoge productieniveaus.
Specificaties
| Invoercapaciteit | ≤ 20 kg |
|---|---|
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Vermogen | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 42 kg |
| Breedte | 319 mm |
| Diepte | 528 mm |
| Hoogte | 575 mm |
Bestel de CombiSteel Vleesmenger | RVS | 20kg | 0.55kW (230V) | 319x528x575(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7541.0025 |
| EAN / Barcode | 7422242993996 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







