Diamond Vleesmenger | Rvs | 120kg | Onderstel | Op Wielen | 2.2kw | 1030x670x1080/1260(h)mm
€8.845,00
€6.633,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vleesmenger | Rvs | 120kg | Onderstel | Op Wielen | 2.2kw | 1030x670x1080/1260(h)mm | 2.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.845,00
U bespaart €2.211,25 (25%)
€6.633,75 excl. btw
€8.026,84 incl. btw
Of €2.675,61 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BRC/120-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Vleesmenger | Rvs | 120kg | Onderstel | Op Wielen | 2.2kw | 1030x670x1080/1260(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Vleesmengers. Voorzien van een vermogen van 2.2 kW, 400V aansluiting. Extra voordelen: instelbare thermostaat, op wielen, dubbelwandig. Het gewicht bedraagt 155,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Diameter de kuip 1060 mm, diepte 600 mm.Uitgevoerd in R.V.S. 18/10 AISI 304 (dikte 20/10 mm), verstelbare poten in R.V.S.- Gestampte kuip, uitgevoerd in roestvrij staal AISI 304 (25/10 mm dikte), bodem in staal AISI 316 (30/10 mm dikte), bestendigd tegen de zoutcorrosie en de slijtage, voorzien een afneembaar rooster voor de bescherming het aftapkraam 2". Waterkraan laat toe om de kuip te vullen.- "Gestampt" deksel, scharnieren met "torsieveren" die een trapsgewijze opening en sluiting toelaat.- Indirecte verwarming, dubbelwandige kuip, de watervulling in de dubbele wand gebeurt door een kraan met frontale bediening, een tweede kraan dient als overloop en controle de vulling de dubbele wand. Controle de druk binnen de dubbele wand een veiligheidsklep geijkt op 0,45 bar, met manometer, en overdrukventiel.- Gasverwarming, door R.V.S. branders met gestabiliseerde vlam, regeling door kraan.- Veiligheids drukschakelaar, die de functie verhindert als er geen water is in de dubbele wand, eveneens een veiligheidsthermostaat.- Werkingstemperatuur tot 100°C.kW 2,2
Gewicht 167 kg
Voltage 400V
Frequentie 50Hz
Hp 3
Inhoud m3 1,25
Afmeting 1030x671x1080x1260(h)mm
Specificaties
| Breedte | 1030mm |
|---|---|
| Diepte | 670/1000mm |
| Hoogte | 1080/1260mm |
| Voltage | 400 |
| Kw/h | 2.2 |
| Gewicht | 167Kg |
| Volume | 1.25 |
Bestel de Diamond Vleesmenger | RVS | 120kg | Onderstel | Op Wielen | 2.2kW | 1030x670x1080/1260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BRC/120-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



